Manikura a pedikura, gelové nehty, shellac či nail art. Krásné upravené nehty jsou vizitkou ženy. Objednejte se a vyberte si nehty podle svého vkusu.
Hledáte konkrétní termín?
Zvolte službu a najděte termín na pár kliknutí.
Dostupné podniky
Dostupné služby
- lázeň, dezinfekce, odlakování, úprava tvaru nehtů, ošetření kůžiček, odstranění tvrdé kůže, peeling, ošetřující krém,hedvábný pudr 1h
890 Kč
Dostupné služby
Klasická pedikúra - vodní lázeň, odstranění zrohovatělé kůže a otlaků, úprava nehtů, masáž nohou výživným krémem.
520 Kč
Dostupné služby
Masáž vychází z reflexologie plosky nohy.
890 Kč

Dostupné služby
úprava přírodních nehtů (bez lakování) a ošetření pokožky rukou přípravky ManiQURE s obsahem BIOTINU, KERATINU aKOFEINU.
390 KčDostupné služby
Pedikúra zahrnuje úpravu nehtů a kúžičky, odstranění suché a ztvrdlé kůže na nohou, peeling, masáž + lakování obyčejným lakem či gelovým lakem,Shellacem.
Dostupné služby
Voňavá manikúra pro ty, kteří nemají moc času a i přesto se chtějí nechat hýčkat luxusní přírodní kosmetikou ze slunného Toskánska.Postup: dezinfekce, úprava nehtů, lázeň, ošetření kůžičky, hydratace, spevňující podlak, výživný olejíček
500 Kč

Manikúra, nanesení gellaku + mokrá pedikúra, opilování nehtů, úprava kůžiček, ošetření ztvrdlé kůže na patách a chodidlách,výživný krém a nanesení gellaku.
1 500 Kč

Dezinfekce, opilování nehtů, úprava kůžiček, nanesení gellaku
700 Kč

Dostupné služby
Moderní metoda ošetření -šetrná a bezbolestná. Při ošetření se používá vysokorychlostní frézka, nepoužívá se skalpen,tudíž nehrozí poranění. Suchá pedikúra je tak vhodná pro diabetiky. Ošetření zahrnuje: VSTUPNÍ KONZULTACI, dezinfekci a změkčení - ošetření nehtů, odstranění zrohovatelé kůže, odstranění mozolů a otlaků, odstranění kuřího oka -jemnou masáž plosek nohou a závěrečný krém. Součástí ošetření je i NÁVRH domácí péče . Dle přání klientky lakování barevným lakem /v ceně/.
490 Kč

Ošetření zahrnuje: základní ošetření + aplikace CND Shellac - Shellac je průlomová UV3 technologie, která kombinujejednoduchost aplikace laků a stálost gelů. Díky této technologii se barva neodlupuje a vydrží až 5 týdnů. 0dstranění starého Shellacu + 50,-Kč.
550 Kč

Ošetření se skládá jak z BASIC PEDI, t.j. - změkčení a dezinfekce, ošetření nehtů, odstranění zrohovatelé kůže,tak i APLIKACE CND Shellac - průlomová UV3 technologie,která kombinuje jednoduchost aplikace laků a stálost gelů. Díky této technologii se barva neodlupuje a vydrží až 5 týdnů. - JEMNÁ MASÁŽ plosek nohou, závěrečný krém. Odstranění starého shellacu +15min. +50,-.
790 Kč

Dostupné služby

Rozmazlete se luxusní pedikúrou, účinnost pocítíte téměř okamžitě a zamilujete se do úchvatných vůní a barev.
850 Kč

Šetrné odstranění zrohovatělé vrstvy kůže pomocí skalpelu a brusky. Ošetření nehtů i nehtové kůžičky.
550 Kč
Dostupné služby
odstranění zrohovatělé kůže, úprava nehtů, odstranění kuřích ok, odstranění zarostlých nehtů, masáž chodidel
590 Kč

ošetření nehtů a kůžičky, výživný krém na nehtové lůžko, lakování Shellac
590 Kč

ošetření nehtů a kůžičky, výživný krém na nehtové lůžko
290 Kč

Dostupné služby

Lázeň na nohy Odstranění ztvrdlé kůže a otlaků Ostříhání nehtů Zapilování nehtů Základní úprava kůžičky nehtů Základnívrstva Base Coat 2 vrstvy barevného Shellacu™ Vrchní vrstva Top Coat Závěrečné vyhlazení chodidel Závěrečná hydratace
750 Kč

Lázeň na nohy Odstranění ztvrdlé kůže a otlaků Ostříhání nehtů Zapilování nehtů Základní úprava kůžičky nehtů Závěrečnévyhlazení chodidel Závěrečná hydratace
750 Kč

Dostupné služby
1.krok - Mokrá pedikúra - péče nohou a nehtů. Hlavní složkou je vodní lázeň, čistění nehtů, zarovnání, odstranění odumřelé kůže.2. krok - CND Shellac Aplikace odolného laku tvrzeného UV světlem na přírodní nehet, vydrží až 2 týdny bez poškození!
660 Kč
Dostupné služby
- jedná se o bezskalpelovou proceduru - vodní lázeň -peeling - odstranění ztvrdlé kůže (pilníkem) - lehká masáž nohou -mediciálni pedikúra
630 Kč

Úprava kůžiček a nehtů na nohou s lakováním CND Shellac.
350 Kč

Ochrana nehtového lůžka, léčba poškozených nebo slabých nehtů, které se třepí nebo jsou po úrazu. Vyrovnává nerovnosti a praskliny,nehet se stává hladkým, krásným a zdravým. Kombinace s Shellac CND.
680 Kč

Podobné služby v kategorii Nehty