Manikura a pedikura, gelové nehty, shellac či nail art. Krásné upravené nehty jsou vizitkou ženy. Objednejte se a vyberte si nehty podle svého vkusu.
Hledáte konkrétní termín?
Zvolte službu a najděte termín na pár kliknutí.
Dostupné podniky
Dostupné služby

Ty nejpřirozenější gelové nehty. Zpevnění a výdrž až 4 týdny. Výsledné nehty jsou tenké, pružné - nikdo nepozná,že máte gelovou modelaci. Cena je konečná včetně barvy nebo francie. Tato metoda se doporučuje pouze na kratší nehty.
890 Kč


Dostupné služby
Doplnění gelových nehtů se provádí po cca 3 týdnech od nové modeláže. Nejdříve se zbrousí stará modeláž na tenkou tloušťku a namodeluje se nový nehet s možností změny barev a zdobení.Takto upravené gelové nehty vydrží další cca 3 týdny.
800 Kč

Modeláž nových gelových nehtů včetně kamuflážního gelu s výběrem francouzské barevné špičky, nebo také celogel dle výběru barvy.Modeláž se dělá na typy nebo na šablony a vydrží cca 3 týdny, poté se nehty remodelují.
1 100 Kč


Dostupné služby
doplnění s kamufláží 690 Kč. Doplnění nehtů delších než nehtové lůžko - dle domluvy
790 Kč

Gelové nehty nové - stavěné na šablony.
1 200 Kč
Dostupné služby
60 minut/650Kč. Prodloužení +150Kč

60 minut/600Kč. Varianta mezi gelovými nehty a gellakem. Lehká modeláž vlastních nehtů bez prodlužování a finálníhobroušení.
Dostupné služby
Kompletace gelovýcg nehtů, barva a zdobení dle vlastního výběru, cena je za obě ruce.
290 Kč
Dostupné služby
1. krok: Klasická manikúra - péče rukou a nehtů. Hlavní složkou je čistění nehtů, zarovnání a odstranění odumřelé kůže. 2.krok: aplikace UV Gelu, umožní modeláž nehtů, prodloužení, tvarování a zdobení. Jedná se o umělé nehty.
500 Kč

1. krok: Klasická manikúra – péče rukou a nehtů. Hlavní složkou je čistění nehtů, zarovnání a odstranění odumřelé kůže. 2.krok: opětovná aplikace UV Gelu, umožní modeláž nehtů, prodloužení, tvarování a zdobení. Jedná se o umělé nehty.
570 Kč
Podobné služby v kategorii Nehty