Manikura a pedikura, gelové nehty, shellac či nail art. Krásné upravené nehty jsou vizitkou ženy. Objednejte se a vyberte si nehty podle svého vkusu.
Hledáte konkrétní termín?
Zvolte službu a najděte termín na pár kliknutí.
Dostupné podniky
Dostupné služby
Klasická pedikúra, včetně aplikace gel-laku
660 Kč

Lakování 2-3-vrstvy laku
560 Kč
Dostupné služby
Zapilování nehtů / ošetření kůžiček / leštění nehtů / lakování barevným lakem a GELACTIC top coatem
570 Kč


Lakování barevným lakem / lakování vrchním GELACTIC top coatem -úprava nehtů,kůžička a lak
530 Kč

Dostupné služby
Doplnění delších gelových nehtů, které zhruba jednou tolik přesahují nehtový okraj, jedná se převážně o špičaté delší nehty nebo také delší nehty tvaru coffin.Delší nehty vyžadují mnohem víc materiálu a také víc práce a zároveň i času.
950 Kč

Nejprve se odstraní starý gel-lak, následně se na manikúrou připravené nehty aplikuje základní vrstva,1-2 barevné vrstvy a zafixuje se to leskem. Všechny vrstvy se vytvrzují v UV lampě, a tím Vám nehtíky vydrží krásné a lesklé po dobu 14 až 21 dní.
650 Kč

Gel-lak je velice populární metoda, kdy se na přírodní nehty aplikuje barevný gel-lak stejně jako lak klasický a následně se po vrstvách vytvrzuje v UV lampě,co zabezpečuje trvanlivost a nádherný lesk po dobu 14 -21 dní. Nejde sundat odlakovačem.
600 Kč
Dostupné služby
Základní manikúra zahrnuje: VSTUPNÍ KONZULTACI - dezinfekce a změkčení - zapilování nehtu do požadované délky - ošetření "kůžičky",která je důležitá pro zdravý růst nehtů . Dle přání klientky je možné lakování zn.Dermacol 5days stay lak - cena je navýšena o 100,-Kč.
290 Kč
Dostupné služby
Jsou to libovolné služby např/ pedikúra+lak+manikúra+Pshine/ v délce 2 hodin. Do poznámky prosím napište, které služby to budou.

Jsou to libovolné služby např.pedikúra/bez laku/+manikúra/bez laku v délce 90 minut. Do poznámky prosím napište,které služby to budou.


Dostupné služby
K manikúře i pedikúře lze doobjednat lakování, unikátní technikou, která zaručuje vysoký lesk a dlouhou trvanlivost barevnýchlaků SpaRitual.
120 Kč

Zaleštění včelího vosku, mateří kašičky, křemičité hlinky, panthenolu, vitamínů A, E, H a provitaminu B5 do nehtové ploténky.Vhodné pro suché, roztřepené a lámavé nehty.
350 Kč

Bezbolestné řešení zarůstajících nehtů.
350 Kč
Dostupné služby
gellak Nail Artists
650 Kč
Dostupné služby
30minut. Vč. základní manikúry

45 minut/350Kč. Ošetření kůžiček, zapilování nehtů, lakování vyživující bází a zpevňujícím top coatem, regenerace.Barevné lakování nebo P.Shine +100Kč
Dostupné služby
Doplníme, vylepšíme vaše stávající nehty, možná změna barvy, nebo zdobení. Cena je za obě ruce.
290 Kč
Dostupné služby
Ochrana nehtového lůžka, léčba poškozených nebo slabých nehtů, které se třepí nebo jsou po úrazu. Vyrovnává nerovnosti a praskliny na nehtech,čímž se nehet stává hladkým, krásným a zdravým.
380 Kč

úprava nehtů,lakování,v masírování krému
430 Kč
Dostupné služby
1.krok Mokrá pedikúra - péče nohou a nehtů. Hlavní složkou je vodní lázeň, čistění nehtů, zarovnání, odstranění odumřelékůže.2.krok – OPI GEL COLOR Aplikace odolného laku tvrzeného UV světlem na přírodní nehet, vydrží až 2 týdny bez poškození!
660 Kč
Podobné služby v kategorii Nehty