Manikura a pedikura, gelové nehty, shellac či nail art. Krásné upravené nehty jsou vizitkou ženy. Objednejte se a vyberte si nehty podle svého vkusu.
Hledáte konkrétní termín?
Zvolte službu a najděte termín na pár kliknutí.
Dostupné podniky
Dostupné služby

odlakování, peeling, úprava tvaru nehtů, ošetření nehtových kůžiček, ošetřující krém, lakování 1h
680 Kč
Dostupné služby
Klasická manikúra s obyčejným lakováním | Classic manicure with regular polish

Kombinace manikúra a pedikúra.

Manikúra Shellac originálními gelovými laky CND Shellac a O.P.I. | Manicure with original gel polishes by CND Shellac andO.P.I.
Dostupné služby
Odstranění gelu nebo akrylu z nehtů, včetně klasické manikúry, tzn. zapilování tvaru a délky nehtů, ošetření kůžiček,nanesení posilujícího laku, výživný krém a olejíček na kůžičky
650 Kč

P-Shine je přírodní technika úpravy nehtů.Ty jsou ošetřované speciální pastou zalešťující se do nehtového lůžka obsahující včelí vosk,mateří kašičku a křemičitou hlinku,která se těží v japonském moři. P–Shine podporuje prokrvení a zdravý růst nehtů.
650 Kč
Dostupné služby
Klasická manikúra, doplněná peelingem rukou pískem z ostrova Bora Bora, hyaluronovým sérem, speciální masáží a výživnoumaskou s termozábalem.
650 Kč

Klasická manikúra obsahuje vždy diagnostiku, ošetření a úpravu nehtů do přirozeného tvaru, úpravu kutikuly,horkou lázeň s čakrovými kameny pro vyrovnání vnitřní energie, masáž rukou a předloktí. Nehty ošetříme výživným lakem a pokožku rukou krémem
450 Kč
Dostupné služby
aplikace Shellacu včetně manikúry
650 Kč
Dostupné služby
45 minut/550Kč. Nové lakování včetně případného odstranění odrostlého (odstranění bez příplatku)

15 minut/od 150Kč. Šetrné odstranění UV gelu, shellacu nebo gellaku bez manikúry (třeba si doobjednat termín zvlášť)
Dostupné služby

Úprava délky a tvaru nehtů – zapilování Úprava kůžiček Očištění povrchu nehtů Základní vrstva Base Coat 2 vrstvy barevnéhoShellacu™ Vrchní vrstva Top Coat Aplikace olejíčku pro výživu kůžiček/Solar Oil/
550 Kč

Dostupné služby
1. krok: Klasická manikúra - péče rukou a nehtů. Hlavní složkou je čistění nehtů, zarovnání a odstranění odumřelé kůže. 2.krok: aplikace UV akryl gelu, umožní modeláž nehtů, prodloužení, tvarování a zdobení. Jedná se o umělé nehty.
660 Kč

1. krok: Klasická manikúra - péče rukou a nehtů. Hlavní složkou je čistění nehtů, zarovnání a odstranění odumřelé kůže.2.krok – LAK OPI Aplikace běžného laku O.P.I.
385 Kč

1. krok: Klasická manikúra - péče rukou a nehtů. Hlavní složkou je čistění nehtů, zarovnání a odstranění odumřelé kůže.2.krok – OPI GEL COLOR Aplikace odolného laku tvrzeného UV světlem na přírodní nehet, vydrží až 2 týdny bez poškození!
550 Kč

Dostupné služby
Zvlhčení rukou, odstranění kůžiček, úprava nehtů, pilování, aplikace vyživujícího oleje.
330 Kč

Podobné služby v kategorii Nehty