Jemné ruce masérky přinesou úlevu vašim unaveným svalům. Chcete cítit ten relax a uvolnění celého těla? Rychle si vyberte masáž. Zdravotní či relaxační, klasickou, thajskou, olejovou...
Hledáte konkrétní termín?
Zvolte službu a najděte termín na pár kliknutí.
Dostupné podniky
Dostupné služby
Ajurvéda – nauka o zdraví. Velmi relaxační masáž s regeneračními schopnostmi, která léčí tělo, duši i mysl.Zbavuje organizmus stresu a napětí, posiluje imunitní systém, zpomaluje stárnutí, podporuje lymfatický systém.
1 490 Kč

Relaxační celotělová masáž, prováděná do hloubky, která rovněž spojuje několik alternativních medicínských postupů a využívá akupresuru,reflexologii a aromaterapii.Dochází ke stimulaci krevního oběhu a uvolňování svalových napětí a bolesti.
1 490 Kč

Masáž pro odstranění únavy, a to jak fyzické, tak psychické. Napomáhá uvolnění od bolesti, svalové zatuhlosti a blokád vzniklých v důsledku různých úrazů a přetěžování organizmu.Zlepšuje prokrvení tkání.
390 Kč

Dostupné služby
hodinová masáž, prováděná kokosovým olejem. 40 minut v leže, masáž zad, 20 minut v sedě, masáž šíje.
500 Kč

za použití silikonových baněk je masáž zad a šíje velmi účinná. Svaly se podtlakem vcucnou a tím pak dojde k jejich prokrvení.Po baňkování zůstávají na zádech znatelná kolečka (hematomy)
700 Kč

Celková masáž zahrnuje masáž zad, šíje a nohou ze zadu. Dodatečně lze ještě masírovat hýždě a nohy zepředu.
700 Kč

Dostupné služby
masáž celého těla (nebo dle výběru klienta)
1 100 Kč

Relaxační balíček
800 Kč

masáž celého těla (nebo dle výběru klienta)
1 000 Kč

Dostupné služby
Klasická masáž zad obohacena o fyzioterapeutické protažení dalších tkání těla s navýšením uvolnění napětí.Masáž není určena lidem s akutní či chronickou bolestí, ale jen na přetažené a unavené svaly či lidem se sedavým či manuálním zaměstnáním se ztuhlými zády.
700 Kč
Dostupné služby
(nohy , hýždě, záda, šíje, hlava, ruce); rezervace Vám bude potvrzena na e-mail
450 Kč

vhodné přijít bez makeupu; rezervace vám bude potvrzena na e-mail
450 Kč

rezervace vám bude potvrzena na e-mail
450 Kč
Dostupné služby
Teplý olej, silné ruce, velké srdce a promyšlené dlouhé tahy po celých zádech. Kombinace technik švédské, indické,hawaiské a čínské masáže pro uvolnění, které má smysl. Ale pouze pro ženy. Pánové si musí najít jiný saloon.
499 Kč
Dostupné služby
Relaxační rituál 3. oka
990 Kč
Dostupné služby
Klasická masáž patří mezi manuální relaxační techniky působící okamžitě a jednorázově nejen na tělesný,ale i duševní stav masírované osoby. Odstraňuje únavu, ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost .
600 Kč

Masáž Abhyanga posiluje nervový a imunitní systém, odstraňuje poruchy spánku, napětí a úzkosti. Abhyanga se terapeuticky využívá při léčbě artritidy,kolísavého krevního tlaku, astmatu, dětské obrny a degenerativních onemocnění pohybového aparátu. Velmi efektivně působí na šlachy a vazy, neboť odstraňuje blokace v těle. Podporuje kloubní flexibilitu, stimuluje činnost životně důležitých orgánů a harmonizuje hormonální systém.
1 400 Kč

Vyberte si z nabízených masáží
1 200 Kč

Podobné služby v kategorii Masáže