Přístup super, obsluha milá, hodná, střih už horší, vlasy jsem nechal růst 4 měsíce, přišel jsem s požadavkem o úpravu, lehké zastřihnutí na wolf cut, to co jsem dostal se tomu ani neblíží, vlasy neskutečně moc zkráceny, chtel jsem max o cm, to nedopadlo. Na miste jsem si rekl, ze to neni spatny, ze pujde jenom o styling, ne, vlasy nejdou nijak zachranit, ve predu kratky, "na boku cela" jeste kratsi, takze obri skol od celá po strany
Damián
25. február 2026
4 Skvělé
Lucka
25. február 2026
5 Perfektní
Dnes byl u Vás syn poprvé a domů přišel hodně nadšený, děkujeme 😀
Ondřej
24. február 2026
5 Perfektní
Lukáš
21. február 2026
5 Perfektní
Matěj
20. február 2026
5 Perfektní
David
20. február 2026
5 Perfektní
Jiří
18. február 2026
5 Perfektní
Patrik
16. február 2026
5 Perfektní
Mikuláš
15. február 2026
5 Perfektní
Skvělá přístupnost ramon majitel velmi slušný a kvalita stojí to za to děkuji