Studio Pohoda

Studio Pohoda

Náměstí 9, Žebrák
Studio Pohoda

Služby

intenzivní masáž zad
250 Kč


Zaměřena na chronické a pooperační stavy
850 Kč

používáme přístroj Lympha Press (nejkvalitnější na trhu)
280 Kč

Prvky Dornovy metody)vyrovnává statiku těla. Skolióza, bolesti kyčlí, tenisový loket, karpály, Chronické bolesti hlavy.Není vhodná po operaci akutních zánětech. Osteoporoze v pokročilém stádiu. (vhodné pro aktivní lidi)
800 Kč

Ručně vyráběné s bylinami - doléčí záněty, kašel, dutiny, cysty, tukové bulky, vyčistí poruchu energetického obalu
130 Kč

hluboká holistická relaxační technika (indie), při které dochází k energetickému i svalovému uvolnění. Pro náročné.
800 Kč

Nechte se unést do neznáma - nevíte, co vás čeká - ani já nevím, co s vámi provedu...ale na konci se budete vracet z jinédimenze.
1 100 Kč

Při této masáži dochází k uvolnění celého těla a mysli od negativních vlivů - jako je například stres.Při této masáži také dochází k účinnému vylučování toxinů, také příznivě ovlivňuje všechny systémy v našem těle.
1 200 Kč

Při této masáži dochází k uvolnění celého těla a mysli od negativních vlivů - jako je například stres, vylučování toxinů,také příznivě ovlivňuje všechny systémy v našem těle.
900 Kč

Intenzivní lymfatické oštření/ hubnoucí Ruční lymfodrenáž zakončená skrabem z exotických rostlin +výživný celotělovýzábal
1 290 Kč

Indická terapeutická olejová masáž hlavy.
850 Kč

Celotělová masáž a indická terapeutická masáž hlavy za pomocí speciálního teplého oleje.
1 250 Kč

Rozvolnění obratlů, aktivace akupresurních bodů podél páteře, třezalkový zábal páteře a uvolňující masáž chodidel
400 Kč

Velmi příjemná ayurvédská relaxační technika, která propojuje léčivou sílu přírody a jemnou masáž. Masáž jak je již řečeno v názvu,je prováděna tzv. bylinnými měšci, které jsou plněné směsí vybraných bylin a nahřívány v páře. Bylinky teplem uvolňují své léčivé látky, a pomocí masážní techniky jsou vstřebávány do organismu.
650 Kč

Relaxační masáž horkou svící Vás okouzlí. Svíce je složena z vonných kvalitních olejů,které úžasně provoní a hydratují pokožku. Teplý olej, vůně a příjemné masážní hmaty Vám navodí pocit naprosté úlevy a odpočinku.
650 Kč

záda, šíje, nohy zepředu a zezadu, ruce prohřátí
800 Kč


uvolnění lymfy dekolt, krk a uvolnění krční páteře
500 Kč

zepředu a zezadu
400 Kč

prsty, klouby dlaní, zápěstí, předloktí, paže, rameno (dle potřeby kross tejp - příplatek 10,-/ks)
400 Kč

Tato masáž je určena k hlubokému propojení se sebou na meditativní úrovni. Masíruje se přední část těla.
990 Kč

Vrcholná masáž harmonizačních masáží
1 290 Kč

Slouží k psychickému uvolnění, povzbuzení nervového a hormonálního systému a jeho řídících funkcí. Navozuje meditačnístav.
750 Kč

Ošetření tlakových bodů
550 Kč

záda,šíje, ruce
650 Kč


Masáž Lomi-Lomi má hluboké terapeutické a relaxační účinky, díky nimž patří mezi nejoblíbenější masáže.Lomi-Lomi můžeme volně přeložit jako laskavé ruce. Je bezbolestná, prováděna hlavně předloktím a masírují se záda, šíje, nohy, dekolt a obličej.
700 Kč

Masáž Lomi-Lomi má hluboké terapeutické a relaxační účinky, díky nimž patří mezi nejoblíbenější masáže.Lomi-Lomi můžeme volně přeložit jako laskavé ruce. Je bezbolestná, prováděna hlavně předloktím a masírují se záda, šíje, nohy, dekolt a obličej.
850 Kč

K tomuto ošetření se používá autotrakční lehátko na němž vlastní vahou těla dojde k uvolnění a následnému protažení všechkloubních spojů.
50 Kč


protažení kostry vahou vlastního těla na autotrakčním lehátku vč. masáže
550 Kč

Tejpování 1 partie + spotřeba materiálu (1 cm-1 Kč)
140 Kč


Odlíčení, tonizace,enzymatický peeling, ultrazvuková špachtle, hloubkové čištění, ozonizér, úprava obočí, maska expres,závěrečná péče.
590 Kč

Odlíčení, tonizace, enzymatický peeling, ultrazvuková špachtle, hloubkové čištění, oční okolí, ozonizér, úprava obočí,masáž obličeje, krku a dekoltu, maska dle typu pleti, masáž a zábal rukou, závěrečná péče.
750 Kč

Zpevňující ošetření na povadlou a ochablou pleť, srovnání tónu pleti. Odlíčení, tonizace, enzymatický peeling,ultrazvuková špachtle, hloubkové čištění, ozonizér, úprava obočí, masáž obličeje speciálním rollerem SKIN LIFT, liftingové náplasti pod oči, kaviárová maska, masáž a zábal rukou, sérum, závěrečná péče.
1 050 Kč

Neinvazivní botox, ošetření proti vráskám a tonizující. Odlíčení, tonizace, enzymatický peeling, ultrazvuková špachtle,hloubkové čištění, ozonizér, oční okolí, úprava obočí, masáž obličeje, krku a dekoltu, maska s kmenovými buňkami z kokosového ořechu se stimulační masáží pomocí štětců, masáž a zábal rukou, sérum a závěrečná péče.
1 050 Kč

Ošetření anti-age, hydratační, omlazující a rozjasňující Odlíčení, tonizace, enzymatický peeling, ultrazvuková špachtle,hloubkové čištění, ozonizér, oční okolí, úprava obočí, antioxidační slupovací černá maska, japonská masáž KOBIDO - obličej a ruce lávovými kameny, masáž a zábal rukou, sérum, závěrečná péče.
1 150 Kč

Vhodný pro omlazení, hydrataci, proti pigmentovým skvrnám, na akné, minimálně je třeba 5 ošetření. Odlíčení, tonizace,enzymatický peeling, chemický peeling, oční okolí, kolagenová maska s masáží obličeje a dekoltu, intenzivní hydratační sérum, závěrečná péče.
850 Kč


Odstranění chloupků pomocí teplého vosku.
130 KčZa použití teplého vosku.
550 Kč

Odstraňuje zrohovatělou kůži, nečistoty a uvolňuje potní a mazové žlázy, pleť prokrvuje a zpevňuje. Zmírňuje projevystárnutí a zvyšuje odolnost proti chladu a infekci.
250 Kč

Jemná, nebolestivá manuální terapie bez manipulací, založená na naslouchání našim tkáním pomocí doteku.
600 Kč


Aplikujeme řasu na řasu
1 490 Kč


Cvičení 60 min
90 Kč

Online rezervace

Náměstí 9, Žebrák

Vyberte službu a zkontrolujte dostupnost

Recenze

25. červen 2020
5 Skvělé
Paní Pavla Nešporová je úžasný člověk, masáž byla naprosto dokonalá. Mohu každému vřele doporučit. !!!! Mám další termín, na který se již teď těším. HP
18. červen 2020
5 Skvělé
Paní Nesporova je úžasná! Hodně mi vyhovuje, jak se dokáže na člověka nacitit a ví, kde je problém a jak má v konkrétní okamžik masirovat. Nikde jinde jsem tak zrelaxovana, uvolněná a spokojená nebyla. Tady je to opravdu jiné. Veronika
17. červen 2020
5 Skvělé
Děkuji za skvělou masáž, která přinesla velkou úlevu :-)
10. červen 2020
5 Skvělé
Mohu všem vřele doporučit. Paní Nešporová je víla a její poslání zázračných rukou předává na jedničku dál. Děkuji za příjemnou masáž u které si nejen odpočinu, ale posune mě hodně do klidu. Prostředí je útulné i provoněné sílou energie ! Ještě jednou děkuji mnohokrát . Šla jsem do neznáma a jsem nadšená !!!
20. květen 2020
5 Skvělé
Byla jsem nad míru spokojená, určitě si udělám další termín.
15. květen 2020
5 Skvělé
Výborná :-)
5. květen 2020
5 Skvělé
Prostě p o h o d a !!
17. duben 2020
5 Skvělé
Pohoda, pohodička
5. březen 2020
5 Skvělé
Bylo to úžasné jako vždy i naprostý relax! :-) Moc díky!
25. únor 2020
5 Skvělé
Ochota

Shrnutí recenzí

Hodnocení4.93 Skvělé (182)

O nás

Již několik let vám poskytujeme kvalitní služby v masážích, kosmetice, pedikúře a manikúře- a stále se rozvíjíme. Pracujeme s vaším tělem, energiemi, svaly i vaší duší. A právě díky tomu, máme s vámi tolik úspěchů...bez vás to nezvládneme ;-) Prosíme o pochopení, když termín vaší masáže lehce posuneme. Snažíme se vše řešit tak, abychom vás dokázali uspokojit pokud možno všechny. Děkujeme

Otevírací hodiny

pondělí
8:00 - 18:00
úterý
8:00 - 18:00
středa
8:00 - 18:00
čtvrtek
8:00 - 18:00
pátek
8:00 - 18:00
sobota
Zavřeno
neděle
Zavřeno

Kontakty

733518826
Facebook
Web

Adresa

Náměstí 9,
Žebrák
Trasa