Vysoká kvalita stříhání, super komunikace, přátelská atmosféra, skvěle o zákazníka postaráno.
Paulius
13. května 2025
5 Perfektní
Marek
12. května 2025
5 Perfektní
Pavel
12. května 2025
4 Skvělé
Pavel
12. května 2025
5 Perfektní
Vodní
12. května 2025
5 Perfektní
Pavel
8. května 2025
5 Perfektní
Jako vždy naprosto dokonalý profesionální servis
Michal
7. května 2025
4 Skvělé
Vlastimil
7. května 2025
5 Perfektní
Jan
7. května 2025
5 Perfektní
Shrnutí recenzí
4.88 Perfektní(2534)
Perfektní
1000+
Skvělé
82
Dobré
36
Horší
16
Hrozné
27
O nás
Jsme rodinné holičství Otec a Syn , která preferuje osobní a individuální přístupu ke každému z vás.
Já 53letý master barber s dlouholetou zkušeností
& tým barberů pod mým vedením
= skvělý servis kde se o Vás 100% postaráme
Vždy vám přizpůsobíme rezervaci na vámi žádaný termín.