Jako vždy dokonalé. Střih i oholení. Bylo to nějaké rychlé, ale o to dražší...:) Těším se na příští návštěvu. Osvěžení v podobě čerstvé kohoutkovky se moc v tom horku hodilo. M
Petr
22. jún 2026
5 Perfektní
Všechno perfektní 👍
Jiří
22. jún 2026
5 Perfektní
Matěj
22. jún 2026
5 Perfektní
Milan
22. jún 2026
5 Perfektní
Jako vždy perfektní servis a stříhání.
Jan
20. jún 2026
5 Perfektní
Róbert
20. jún 2026
5 Perfektní
Neprosto super ,vždy spokojen ,chodím jako figurant už dlouho
Petr
19. jún 2026
1 Hrozné
V objednaném termínu bylo zavřeno. Venku jsem se tomu divil s dalším objednanym člověkem
Jiri
19. jún 2026
1 Hrozné
Zdravím můžu vám říct že zkušenost hrozná za prvé byl jsem objednaný na 18.00.hodin.kdyz jsem dorazil na místo tak měli napsáno na dveří omlouvám se dnes zavřeno ja jedu až z Komořan zácpy teplo a zbytečně kdyby aspoň napsali že se to ruší nebo zavolali ale nebyla žádná odezva já tam volal a nikdo to nezvedal hlavně že se tam všude svítilo.tohle chování zaměstnanců je hrůza kdo mi zaplatí můj čas a náklady jsem velmi nespokojen
Radoslav
16. jún 2026
4 Skvělé
Shrnutí recenzí
4.88 Perfektní(2534)
Perfektní
1000+
Skvělé
82
Dobré
36
Horší
16
Hrozné
27
O nás
Jsme rodinné holičství Otec a Syn , která preferuje osobní a individuální přístupu ke každému z vás.
Já 53letý master barber s dlouholetou zkušeností
& tým barberů pod mým vedením
= skvělý servis kde se o Vás 100% postaráme
Vždy vám přizpůsobíme rezervaci na vámi žádaný termín.