Prostředí příjemné a moje kadeřnice v rámci Akademie naprosto skvělá, doporučuji všem a přijdu znovu
jan
14. května 2025
5 Perfektní
Iveta byla velmi příjemná, profesionální a se střihem
i celou návštěvou jsem velmi spokojen a přijdu určitě znova. Děkuji!
Matouš
14. května 2025
5 Perfektní
Jan
14. května 2025
5 Perfektní
Marek
14. května 2025
5 Perfektní
Jiří
14. května 2025
5 Perfektní
Shrnutí recenzí
4.88 Perfektní(2534)
Perfektní
1000+
Skvělé
82
Dobré
36
Horší
16
Hrozné
27
O nás
Jsme rodinné holičství Otec a Syn , která preferuje osobní a individuální přístupu ke každému z vás.
Já 53letý master barber s dlouholetou zkušeností
& tým barberů pod mým vedením
= skvělý servis kde se o Vás 100% postaráme
Vždy vám přizpůsobíme rezervaci na vámi žádaný termín.