Příjemná atmosféra, přátelský a osobní přístup. Skvělý střih.
Phakhin
17. července 2025
5 Perfektní
Oleg
16. července 2025
5 Perfektní
Jakub
16. července 2025
5 Perfektní
Marek
16. července 2025
5 Perfektní
Zase skvělý
Zdeněk
16. července 2025
5 Perfektní
Vlad
15. července 2025
5 Perfektní
Marek
15. července 2025
5 Perfektní
Top
Shrnutí recenzí
4.88 Perfektní(2530)
Perfektní
1000+
Skvělé
82
Dobré
36
Horší
16
Hrozné
27
O nás
Jsme rodinné holičství Otec a Syn , která preferuje osobní a individuální přístupu ke každému z vás.
Já 53letý master barber s dlouholetou zkušeností
& tým barberů pod mým vedením
= skvělý servis kde se o Vás 100% postaráme
Vždy vám přizpůsobíme rezervaci na vámi žádaný termín.