Perfektní střih i servis. Jsem vždy spokojený. Běžte !
Martin
18. července 2025
5 Perfektní
Róbert
18. července 2025
5 Perfektní
David
18. července 2025
5 Perfektní
Jiří
18. července 2025
5 Perfektní
Shrnutí recenzí
4.88 Perfektní(2530)
Perfektní
1000+
Skvělé
82
Dobré
36
Horší
16
Hrozné
27
O nás
Jsme rodinné holičství Otec a Syn , která preferuje osobní a individuální přístupu ke každému z vás.
Já 53letý master barber s dlouholetou zkušeností
& tým barberů pod mým vedením
= skvělý servis kde se o Vás 100% postaráme
Vždy vám přizpůsobíme rezervaci na vámi žádaný termín.