Účes je jako vždy banger! Profi práce a super atmosféra. Je fajn, jak ti dokáže zlepšit sebevědomí dobře udělaný účes. Stay strong. 💪
Jáchym
19. január 2024
5 Perfektní
Karel
19. január 2024
5 Perfektní
Super prace a skvela atmosfera jako vzdy.
Václav
19. január 2024
5 Perfektní
Opet dokonale. Super relax 😉
Slavibor
18. január 2024
5 Perfektní
Adam
18. január 2024
5 Perfektní
Shrnutí recenzí
4.88 Perfektní(2538)
Perfektní
1000+
Skvělé
82
Dobré
36
Horší
16
Hrozné
28
O nás
Jsme rodinné holičství Otec a Syn , která preferuje osobní a individuální přístupu ke každému z vás.
Já 53letý master barber s dlouholetou zkušeností
& tým barberů pod mým vedením
= skvělý servis kde se o Vás 100% postaráme
Vždy vám přizpůsobíme rezervaci na vámi žádaný termín.