Vše, výborný střih, přístup i atmosféra. Půjdu znovu
Oleg
30. január 2024
5 Perfektní
Richard
29. január 2024
5 Perfektní
Vít
26. január 2024
5 Perfektní
Vít
26. január 2024
5 Perfektní
Matvej
25. január 2024
5 Perfektní
Patrik
25. január 2024
5 Perfektní
Michal
25. január 2024
5 Perfektní
Shrnutí recenzí
4.88 Perfektní(2538)
Perfektní
1000+
Skvělé
82
Dobré
36
Horší
16
Hrozné
28
O nás
Jsme rodinné holičství Otec a Syn , která preferuje osobní a individuální přístupu ke každému z vás.
Já 53letý master barber s dlouholetou zkušeností
& tým barberů pod mým vedením
= skvělý servis kde se o Vás 100% postaráme
Vždy vám přizpůsobíme rezervaci na vámi žádaný termín.