Do tohoto Barber shopu chodím už dlouhá léta a vždycky jsem nadmíru spokojený. Dnes jsem byl poprvé u Filipa. A jednička s hvězdičkou. Pečlivý a milý Barber.. střih na jedničku. Těším se na další návštěvu.
Otto
21. august 2025
5 Perfektní
David
21. august 2025
5 Perfektní
Vladimír
21. august 2025
3 Dobré
Výsledek nebyl nejhorší, ale přístup mi úplně nevyhovoval asi to příště zkusím jinde.
Zbyněk
21. august 2025
5 Perfektní
Petr
21. august 2025
5 Perfektní
Shrnutí recenzí
4.9 Perfektní(6627)
Perfektní
1000+
Skvělé
261
Dobré
81
Horší
28
Hrozné
40
O nás
V naší péči barbershopu si odpočinete a získáte nový vzhled. Budete mít pocit znovuzrození.