Přístup barbera byl laxní, nevyslechl si pořádně požadavky, a proto to tak taky dopadlo. Chodím k vám už několik let, ale takhle nešikovného jedince jsem tam ještě nezažil. Hlavně, že jsem dvakrát zdůrazňoval, aby to nebylo tak krátké, aby nebyly vidět kouty. Vypadám teď jak vajco.
Shrnutí recenzí
4.9 Perfektní(6633)
Perfektní
1000+
Skvělé
261
Dobré
81
Horší
28
Hrozné
40
O nás
V naší péči barbershopu si odpočinete a získáte nový vzhled. Budete mít pocit znovuzrození.