Žena je krásná duchem i vzhledem. Pokud vám k dokonalému vzhledu něco chybí, rezervujte si návštěvu u kosmetičky. Ošetření pleti, pleťové masky, depilace, procedury proti vráskám, vybere vám tu správnou péči o pleť.
Hledáte konkrétní termín?
Zvolte službu a najděte termín na pár kliknutí.
Dostupné podniky
Dostupné služby
1,30hod (Hydratační ošetření pro všechny typy pleti, vhodné na jaro a podzim)
1 400 Kč

1,30hod -Oblíbené intenzivní ošetření, které řeší mírné i akutní dysfunkce - dehydratace, citlivost, mastnou a znečištěnoupleť.)
1 150 Kč

1,15 hod(pigmentové skvrny/vrásky/mdlá neprokrvená plet´ vlivem kouření-dodání kyslíku,nerovnoměrná struktura pleti)
890 Kč

Dostupné služby
Ošetření těla radiofrekvenčím přístrojem Spa Rf Alma laser probíhá vždy na jedné partii, např. břicho, zadní nebo přední strana stehen.Ošetření kombinuji s přístrojem Starvac s nastavitelným podtlakem.
1 500 Kč
Dostupné služby
Jedná se o krátké ale velice efektivní ošetření, se speciálním důrazem na léčbu! Harmonizuje pleť , redukuje zapálená místa a nečistoty.Velice vhodné pro mladou problémovou pleť se sklony k akné a mastnému lesku.
550 Kč
Dostupné služby
lipo laser + lymfodrenáž
800 Kč

lipo laser, přístrojová lymfodrenáž, insaura sauna oblek
1 000 Kč

lipo laser - laserová lipolýza
590 Kč

Dostupné služby
Peeling zásaditou solí Meine Base s harmonizujícími polodrahokamy (sprcha na závěr)
500 Kč
Dostupné služby
Nová generace chemických peelingů vám nabízí dosažení maxímálního efektu vyhlazení vrásek a odstranění hyperpigmentace bez nežádoucích účinků,začervenání a slupování pleti. To vše při snadné a bezpečné aplikaci.
750 Kč

Ošetření zvané elixír mládí. využívá jablečného a kvasnicového extraktu a jablečné šťávy, které působí jako antioxidanty a chrání plet před stárnutím ,únavou a znečištěním. Díky obsahu olejů a panthenolu dlouhodobě hydratuje a zklidnuje. Extrakt z červených řas pleť zpevňuje a posiluje její pružnost.
1 390 Kč

Celoroční ošetření vhodné pro všechny typy pleti, včetně atopické, citlivé, exematické pleti a trpící dermatitidou.Regeneruje a zklidňuje pleť.
550 Kč
Podobné služby v kategorii Péče o pleť