Žena je krásná duchem i vzhledem. Pokud vám k dokonalému vzhledu něco chybí, rezervujte si návštěvu u kosmetičky. Ošetření pleti, pleťové masky, depilace, procedury proti vráskám, vybere vám tu správnou péči o pleť.
Hledáte konkrétní termín?
Zvolte službu a najděte termín na pár kliknutí.
Dostupné podniky
Dostupné služby
Vapozon (nebo změkčující maska), čištění kartáčkem - frimator, čištění pórů - vacuum, betapeel - chemický peeling,maska s retinolem, tonizace a hydratační péče, Oftaxyl - péče o oční okolí, Anti - Aging sérum a ultrazvuk, depilace nosu a úprava obočí (zdarma). Poradenství a péče o hraniční stavy pleti (akné, lupénka atp.).
1 390 Kč

Pouze ke službám péče o tělo: Coolsculpting, Intenzivní redukce břicha / boků, Čtvrtletní redukčně regenerační program.

Udržovací minimální péče. Vapozon (nebo změkčující maska), čištění kartáčkem - frimator, enzymatický peeling,tonizace a hydratační péče.
490 Kč

Dostupné služby
1,15 h - 0,3 ml=860kč , při první návštěvě maximálně 0,6 ml - ( konzultace,aplikace znecitlivujícího krému ,aplikace kys.hyaluronové ,klidnící krém)
860 Kč

45min - (konzultace,aplikace znecitlivujícího krému,mezoterapie,klidnící maska)
900 Kč

45 min- (konzultace,aplikace znecitlivujícího krému,mezoterapie,klidnící maska)
1 100 Kč

Dostupné služby
EXPRESS čištění pleti bez masáže a vyživujících sér. Vhodné pro teenagery. Ošetření obsahuje odlíčení pleti, tonizace,peeling, čištění špachtlí, zklidnující maska a závěrečný krém.
850 Kč

KOMPLETNÍ OŠETŘENÍ PLETI OBSAHUJE ODLÍČENÍ, PEELING, TONIZACI, ČIŠTĚNÍ PLETI, VÝŽIVNÉ SÉRUM ČI AMPULI, MASÁŽ OBLIČEJE, KRKU,DEKOLTU A RUKOU. DEPILACI PARTIÍ OBLIČEJE DLE PŘÁNÍ, UPRAVA A BARVA OBOČÍ. ZÁVĚREČNÁ MASKA DLE POTŘEB PLETI.
1 150 Kč

Kompletní kosmetická péče o pleť včetně barvení a depilaci obličeje. Navíc luxusní Phyris masky dle výběru a typu pleti : Hyaluron Matrix Mask (maximální hloubková hydratace,Collagen Mask (zpevnění kontur) nebo Cell Refil - kmenové buňky- lifting s velkým efektem
1 350 Kč

Dostupné služby
Rychlé zpevnění, okamžitá hydratace s okamžitými výsledky. Vypnuté kontury, zpevněná víčka a celkově omlazená a pevná pleť na první dotek.Vhodné pro napjatou pleť a na pleť se sklonem ke tvorbě vrásek.
1 290 Kč

Tato osvěžující, efektivní procedura je jako skok do chladivé, průzračné pramenité vody. Lechtivě chladivý pocit a čisté osvěžení dává pleti revitalizující,svěží vzhled. Pro každý typ pleti – osvěžující, chladivé, příjemné pánské ošetření.
650 Kč

Jedinečná procedura, která okamžitě a dlouhodobě zvlhčuje pokožku a pomáhá vázat dlouhodobě vlhkost v pleti.Pokožka je pak pevná a svěží. Vhodné pro všechny typy dehydratované pokožky – osvěžující a vyrovnávající. Doporučuji
850 Kč

Dostupné služby
dlíčení pleti, tonizace pleti, napářka/ozonoterapie, změkčení pleti, hloubkové čištění pleti ultrazvukovou špachtlí,elektrostimulace buněk, luxusní čistící pleťová maska na aknózní pleť, hloubkové zapracování aktivního anti akné séra, PDT LED světelná terapie, závěrečný krém pro aknózní pleť
690 Kč

Přístroj pomocí infračerveného záření prohřeje tělo do hloubky až 10 cm pod kůži, kde dochází ke štěpení tukových polštářků.Vhodné ošetření k snížení hmotnosti a tvarování postavy.
270 Kč

odlíčení pleti, tonizace pleti, napářka/ozonoterapie - ionizace pleti, změkčení pleti, hloubkové čištění pleti ultrazvukovou špachtlí,elektrostimulace buněk nebo ruční masáž obličeje, exkluzivní kolagenová pleťová maska, hloubkové zapracování kolagenového séra, PDT LED světelná terapie, závěrečný kolagenový krém
690 Kč

Dostupné služby

Péče o tělo, mysl a ducha s oleji na míru. Probuzení životní energie. Odplavení stresu a strachu.
1 190 Kč

Na výběr ze značek kosmetiky Pacifica Beauty, Inlight, Inveda.
600 Kč

Dostupné služby
Tato kosmetická řada je nacílená na efektivní péči o aknózní a problematickou pokožku. Hlavní předností ošetřen í COMODEX je to,že zvyšuje odolnost pleti, její schopnost bránit se nepříznivým faktorům, pleť nasycuje potřebnými látkami a minerály.
790 Kč

Nohy jsou jednou z nejnamáhanějších částí lidského těla. Celý den nás nosí a často trpí v nevhodné obuvi. Není divu,že si pak stěžujeme na otlačeniny, puchýře nebo mozoly. Proto je třeba dopřát jim péči, kterou si bezesporu zaslouží. V našem salonu nepro
500 Kč

Ošetření zaměřené na problematickou pokožku zad v délce cca 60 minut Akné na zádech je velmi běžné a bohužel také velmi nepříjemné.Teenageři i dospělí lidé, kteří tímto problémem trpí, dobře vědí, že jde o něco jiného, než pupínky na obličeji.
650 Kč

Podobné služby v kategorii Péče o pleť