Beauty Atelier Leny

Beauty Atelier Leny

Tábor 43B, Brno-Královo Pole
Beauty Atelier Leny

Služby

Jedinečná procedura, která okamžitě a dlouhodobě zvlhčuje pokožku a pomáhá vázat dlouhodobě vlhkost v pleti.Pokožka je pak pevná a svěží. Vhodné pro všechny typy dehydratované pokožky – osvěžující a vyrovnávající. Doporučuji
850 Kč

Zklidňuje okamžitě podrážděná a zarudlá místa pleti. Hloubková hydratace a relaxace pro zarudlou pleť..Vhodné ošetření pro citlivé pleti se sklonem k podráždění a alergickým reakcím, začervenání. Pleť vypadá po ošetření harmonicky.
850 Kč

Tato osvěžující, efektivní procedura je jako skok do chladivé, průzračné pramenité vody. Lechtivě chladivý pocit a čisté osvěžení dává pleti revitalizující,svěží vzhled. Pro každý typ pleti – osvěžující, chladivé, příjemné pánské ošetření.
650 Kč

Jedná se o krátké ale velice efektivní ošetření, se speciálním důrazem na léčbu! Harmonizuje pleť , redukuje zapálená místa a nečistoty.Velice vhodné pro mladou problémovou pleť se sklony k akné a mastnému lesku.
550 Kč

Tato osvěžující, efektivní procedura která zpevní již po prvním sezení Vaši pleť, patří jednoznačně k těm nejoblíbenějším.Vhodná pro všechny typy pleti bez ohledu na roční období. Zažijte příjemnou masáž v podání See Change Caps a nechejte svojí pleť hýčkat.
950 Kč

Šetrné protivráskové ošetření vhodné pro každý typ pleti. Vrásky jsou minimalizovány,elasticita pokožky je obnovena a posílena.Pokožka je harmonizovaná,posílená a zpevněná. Protivrásková péče vhodná jako prevence proti stárnutí.
1 100 Kč

Rychlé zpevnění, okamžitá hydratace s okamžitými výsledky. Vypnuté kontury, zpevněná víčka a celkově omlazená a pevná pleť na první dotek.Vhodné pro napjatou pleť a na pleť se sklonem ke tvorbě vrásek.
1 290 Kč

Jedinečné kosmetické ošetření kombinuje ideální produkty pro čistou, zářivou, svěží a povzbuzenou pleť.Gelové textury dodají Vaši pleti příliv energie a výsledkem bude rozzářená pleť. Tento chemický peeling je vhodný i pro citlivou a jemnou pleť.
1 100 Kč

luxusní ošetření, vhodné pro okamžité vypnutí a omlazení pleti neinvazivním přístrojem, doporučuji podstoupit před důležitou akcí nebo oslavou,nebo jako doplňková kůra kosmetické péče.
1 290 Kč


úpravu provádím voskem LYCON a dočišťuji pinzetou
200 Kč

v ceně je zkouška líčení cca 2-3h (doporučuji domluvit min. měsíc před svatbou),ampule DR.GRANDEL, nalepení řas,úprava a barvení obočí, doporučení vhodné kosmetiky
2 500 Kč

v ceně je kosmetické ošetření a zkouška líčení cca 3-4h (doporučuji domluvit min. 2 měsíce před svatbou), ampule DR.GRANDEL,nalepení řas, úprava a barvení obočí a řas
3 900 Kč

- v ceně je líčení bez zkoušky, konzultace, odlíčení, úprava obočí (nalepovací řasy zn.Ardell + 100,-Kč)
500 Kč

v ceně je líčení bez zkoušky (zkouška+200,-Kč),ampule DR.GRANDEL pro zpevnění kontur pleti, konzultace, úprava obočí,nalepení řas
900 Kč

Metoda, která dokáže jedinečným způsobem vyživit a ozdravit přírodní řasu. Po proceduře jsou řasy krásně natočené, nabarvené,opticky prodloužené, až o 50% silnější, zregenerované a vyživené látkami podporujícími růst řas, veškeré produkty jsou vyrobeny v Itálii
790 Kč

dlouhodobá fixace neposedného obočí, chloupky jsou zafixovány do tvaru, součástí je úprava a barvení
490 Kč

Online rezervace

Tábor 43B, Brno-Královo Pole

Vyberte službu a zkontrolujte dostupnost

O nás

Jsem tu pro Vás a těším se na společně strávený čas...

Otevírací hodiny

pondělí
Zavřeno
úterý
Zavřeno
středa
Zavřeno
čtvrtek
Zavřeno
pátek
Zavřeno
sobota
Zavřeno
neděle
Zavřeno

Kontakty

777919785
Facebook
Web

Adresa

Tábor 43B,
Brno-Královo Pole
Trasa