Žena je krásná duchem i vzhledem. Pokud vám k dokonalému vzhledu něco chybí, rezervujte si návštěvu u kosmetičky. Ošetření pleti, pleťové masky, depilace, procedury proti vráskám, vybere vám tu správnou péči o pleť.
Hledáte konkrétní termín?
Zvolte službu a najděte termín na pár kliknutí.
Dostupné podniky
Dostupné služby
Liftingová masáž místo obědové pauzy? Relax a současně příjemná masáž podtlakovým přístrojem kombinovaná s ruční masáží.Odstraní únavu, otoky, vypne a díky super liftingové ampuli Essential od Phyris bude pleť připravena na večírek nebo schůzku. délka ošetření 35 min. manipulační čas v rezervaci 45 min je počítán příchod a odchod klienta nedoporučuji pro klienty s citlivou pletí nebo kuperózou
690 Kč
Dostupné služby
Antiaging ošetření se provádí speciálním přístrojem pomocí silného tlaku a průtoku CO2 (oxid uhličitý)při velmi nízké teplotě a současným vpravováním atomizovaného séra s aktivními látkami. Hlavní složkou atomizovaného séra je kyselina hyaluronová. Dochází k prokvení pleti, zvýší se okysličení tkání, indikuje se tvorba kolagenu a elastinu. Aplikované aktivní látky pronikají hlouběji do pokožky než při jiných neinvazivních ošetřeních.
990 Kč

Plasma pen je přístroj, který provede "plastiku" bez řezání, krve a nakózy. Ošetření je vhodné jako alternativa operace očních víček,odstraní vrásky. UVEĎTE PROSÍM JAKOU OBLAST CHCETE OŠETŘIT. CENA BUDE DLE CENÍKU.

Zvětšení rtů a výplň vrásek bez jehel, téměř bez bolesti a s okamžitým výsledkem certifikovaným přístrojem Hyaluron pen.NAPIŠTE JAKOU OBLAST BUDETE CHTÍT OŠETŘIT. CENA JE PODLE CENÍKU.
Dostupné služby
Šetrné protivráskové ošetření vhodné pro každý typ pleti. Vrásky jsou minimalizovány,elasticita pokožky je obnovena a posílena.Pokožka je harmonizovaná,posílená a zpevněná. Protivrásková péče vhodná jako prevence proti stárnutí.
1 100 Kč
Dostupné služby
Bahenní zábal na bázi mořských řas GUAM® přírodní formule je perfektní možností, jak účinně bojovat s celulitidou, otoky,ochablou kůží a jinými nedostatky postavy. Posilte obranyschopnost vašeho organismu použitím výjimečných přírodních komponent této it
600 Kč

Speciální ošetření očního okolí pro odstranění mimických vrásek a vylepšení kontur za pomoci účinných prostředků speciálněpro pleť očního okolí
490 Kč
Podobné služby v kategorii Péče o pleť