Paní Zuzka je pečlivá, erudovaná, sympatická, ochotná. Doporučuji!
Lukáš
17. marec 2026
5 Perfektní
Darina
16. marec 2026
5 Perfektní
Šárka
16. marec 2026
5 Perfektní
Úžasná masáž,moc mi pomohla .
Petra
12. marec 2026
5 Perfektní
Andrea
10. marec 2026
5 Perfektní
Krásný odpočinek a relax s paní kadeřničkou 🌷💕, která je mooc šikovná, milá a úžasná osůbka 🌷vlásky mám jako vždy krásné 😊 Jsem moc spokojená, nikdo mi neudělal, tak krásnou blond a melírek. Těším se na další návštěvu a workshop 🌷🥰
Shrnutí recenzí
4.96 Perfektní(204)
Perfektní
200
Skvělé
2
Dobré
1
Horší
0
Hrozné
1
O nás
Pánské, dámské a dětské kadeřnictví; kosmetika; manikúra; pedikúra a masáže