Včerejší kurz Latte Art naprosto zkazilo prostředí. Kurz za 3000 Kč na 3 hodiny bych očekávala v hezčím prostředí než je neuklizená sklepní místnost, v které je 15 stupňů. Prach a špína byly všude po zemi. Opřené krabice a rozdělaná barva (zbytky po malování) tomu také nepřidaly. Když jsme chtěly mluvit s manažerkou, dostaly jsme info, že je "na cestě", ale nikdy nedorazila.
Kurz je drahý a tomu rozhodně neodpovídalo ani prostředí ani to, že jsme dostaly pouze studenou vodu. Drobné občerstvení bych očekávala jako samozřejmost vzhledem k ceně kurzu. Jediný důvod pro 1 hvězdičku byla školitelka Valerie, která byla dobrá a opravdu se nás to snažila naučit. Je jasné, že ta s organizací kurzu nemá nic společného, ale pouze školí.
Zuzana
18. března 2025
3 Dobré
Slečna, která nás školila byla velmi milá a profesionální. Bohužel, o prostředí se mnoho pozitivního napsat neda. V suterénni místnosti, kde skoleni probíhá, bylo 15 stupnu a nepořádek. Vzhledem k ceně a délce kurzu bych očekávala například malé občerstvení nebo kávu na uvítanou. Asi bych tento kurz jako zážitek nedoporučila.