Patro snů

Patro snů

Národní třída 2, Hodonín
Patro snů

Služby

Je vhodná jako šetrná metoda k odstranění blokád na bederní, hrudní a krční páteři způsobující bolest, napětí a svalovou ztuhlost.Cílem je odstranit pohybové omezení, navodit prokrvení, uvolnění a relaxaci.
850 Kč

Masáž je sestavena tak,aby ulevila namoženému svalstvu,uvolnila napětí,a navodila příjemný pocit odpočinku.Obsahuje ty nejefektivnější tahy z masáže regenerační,rekondiční, Havajské a Ájurvédské. Na závěr masáže, pro dokonalý komfort, následuje 10 t
650 Kč

Masáž spoušťových bodů – výborná pomoc při bolestech zad, krční páteře a pohybového ústrojí. Důraznější masáž se zaměřením na hluboké uvolnění svalů,které jsou přetížené jednostranným zapojením nebo zkrácením. Masáž spoušťových bodů doprovází silnější tlak a mírná bolest v konkrétním místě , která postupně odeznívá.
850 Kč

Wellness ošetření zad má silný terapeutický účinek na tělo i mysl. V ošetření je obsaženo : masáž zad , rukou a hlavy ,speciální regenerační bahenní zábal zad Účinek: zklidnění, uvolnění svalové a nervové únavy, výživa a remineralizace kůže, podpora kr
690 Kč

Masáž zad, rukou. krční páteře a hlavy.Manager masáž je sestavena tak, aby co nejefektivněji pomohla - uleví od napětí,uvolní zatuhlé svalstvo , pomůže "vyčistit hlavu" a načerpat nové síly. Po masáži se budete cítit jako znovuzrození.
650 Kč

Top manager masáž je propracovanější verze původní manager masáže. Jsou v ní použity i prvky jemných mobilizačních technik k odstranění blokád na bederní,hrudní a krční páteři způsobující bolest, napětí a svalovou ztuhlost.
850 Kč

Velmi účinně čistí tělo od škodlivin. Správným použitím na souvisejících meridiánech dokáže velmi rychle ulevit při : bolestech krční,bederní i hrudní páteře, bolestech ramen, kolen a kloubů, migrénách, zánětech v těle, ženských problémech, při ekzémech, lupénce, zažívacích obtížích, stresové zátěži. Součástí terapie je i diagnostika k určení správné příčiny projevených obtíží.
750 Kč

Masáž je sestavena tak, aby ulevila namoženému svalstvu, uvolnila napětí a navodila příjemný pocit odpočinku.Po důkladné masáži zad a šíje následuje 15min. poškrabkání. Spojte příjemné s užitečným a přijďte se nechat rozmazlovat.
650 Kč

Masáž zad a šíje a rukou + komplexní uvolnění baňkami ( bedra, páteř, krční páteř , oblast mezi lopatkami).Ideální k uvolnění bloků i při snížené hybnosti.
650 Kč

Jemná a dětmi velmi oblíbená .Dětská masáž je smysluplnou masáží , při níž se děti uvolní, zklidní, zbaví se stresu a únavy.Děti budou odolnější vůči nemocem a škodlivým vlivům okolního prostředí, stanou se klidnější. Pro děti 3 - 13 let.
450 Kč

Základní klasická masáž zad a šíje , v masáži jsou zahrnuty i ruce.
550 Kč

Posiluje imunitu ,snižuje nebo odstraňuje otoky ,pomáhá odstraňovat pocit těžkých nohou , pomáhá u nespavosti a migrénách,rychleji regeneruje tělo , pomáhá odbourávat celulitidu, zlepšuje stav pokožky, detoxikuje organismus.
650 Kč

Speciální Indická masáž krční páteře, dekoltu, obličeje a akupresních bodů na hlavě. Uvolňuje bloky, pomáhá při nespavosti,bolestech hlavy. Velmi účinná při stresu a únavě. Pro muže i ženy.
690 Kč

Posiluje imunitu ,snižuje nebo odstraňuje otoky ,pomáhá odstraňovat pocit těžkých nohou , pomáhá u nespavosti a migrénách,rychleji regeneruje tělo , pomáhá odbourávat celulitidu, zlepšuje stav pokožky, detoxikuje organismus.
1 300 Kč

Tato masáž je sestavena tak, aby splňovala požadavek na odpočinek , ale i na pořešení případných blokací nebo bolestivých stavů.Je zde spojeno příjemné s užitečným. Masáž tělo zezadu včetně hlavy.
890 Kč

Prohřátí v bylinném parním boxu + masáž zad 1h - do poznámky uveďte kterou z masáží zad si přejete.
940 Kč

Prohřátí v bylinném parním boxu + celotělová masáž - do poznámky uveďte kterou z celotělových masáží si přejete
1 590 Kč

Pomáhá odbourávat stres a napětí, celkově harmonizuje. K masáži se používá teplý olej prvotřídní kvality – má vynikající regenerační účinky.Jedná se o masáž celého těla a hlavy. Pro muže i ženy.
1 390 Kč

Velmi uvolňující masáž pomocí teplých lávových kamenů. Díky teplu, tlaku a speciálním tahům působí proti stresu,uvádí do rovnováhy energie v těle. Pro ženy i muže.
990 Kč

Velmi uvolňující masáž pomocí teplých lávových kamenů. Díky teplu, tlaku a speciálním tahům působí proti stresu,uvádí do rovnováhy energie v těle. Pro ženy i muže.
1 290 Kč

Velmi uvolňující masáž pomocí teplých lávových kamenů. Díky teplu, tlaku a speciálním tahům působí proti stresu,uvádí do rovnováhy energie v těle. Pro ženy i muže.
1 590 Kč

Čakrová masáž je velmi jemná technika sloužící k odstranění stresu z těla, mysli i z duše. Vyvolává pocit klidu a míru,který je téměř okamžitý. U masáže jsou používány i polodrahokamy.
1 290 Kč

Cílem masáže je dosáhnout rovnováhy mezi fyzickou a psychickou energií těla. Její filozofie je zaměřena na energetické cesty (čakry a meridiány) .Masáž celého těla, včetně hlavy a obličeje .Vhodná pro muže i ženy.
1 390 Kč

Královská masáž je jemná, něžná, prosycená láskyplnou měkkostí a porozuměním k celé Vaší osobě. Masíruje se také bříško ,hrudník a hlava . Královská masáž je vhodná pro muže i ženy, kteří touží po nevšedním zážitku.
1 500 Kč

Masáž je sestavena tak,aby ulevila namoženému svalstvu,uvolnila napětí,a navodila příjemný pocit odpočinku.Na závěr secelé tělo prohřívá lávovými kameny.
1 290 Kč

Růžová masáž rozpouští smutek, žárlivost , rozmrzelost , pocity vlastní nejistoty a nespokojenosti se sebou.Uvolňuje emoční vypětí a léčí vnitřní "bolístky" které si v sobě držíme. Hladivá a jemná masáž teplým olejem z růží ...
1 190 Kč

Osvěží prozáří a jemně vypne kontury obličeje.
550 Kč

Obočí barvíme pomocí produktů INTENSIVE, garantuje nejvyšší kvalitu, dlouhotrvající a výrazný efekt . Tato jemná a šetrná péče obsahuje pouze přírodní složky,a proto je vhodná také pro alergiky .
350 Kč

Radiofrekvence – neinvazivní lifting slouží k redukci vrásek, omlazení pokožky a zpevnění kontur obličeje .Dochází ke stimulaci kolagenu a elastinu v kůži , pleť je po ošetření zpevněná, působící svěžím o poznání mladším dojmem .Ošetření je velmi příjemné a nebolestivé.
690 Kč

Základní ošetření pleti dle aktuálního momentálního stavu. Je přizpůsobeno potřebám konkrétní pleti. Obsahuje vyčištění,masáž, pleťovou masku , sérum + krém + přístrojové čištění pleti.
900 Kč

Intenzivní sycení pleti kyslíkem .Velmi účinné ošetření okysličující kosmetikou pro unavenou a stresovanou pleť s našedlým nádechem.Má výrazný okysličujíci efekt - doslova sytí kožní buńky kyslíkem a podporuje správné buněčné dýchání. Vypínající projasňující účinek , působí do nejhlubších vrstev kůže. Obsahuje vyčištění, masáž, pleťovou masku , sérum + krém + přístrojové ošetření.
1 290 Kč

Tímto ošetřením se docílí vyžehlení pleti, odstranění známek únavy , zjemnění vrásek, viditelné projasnění a osvěžení.Doplněním chybějících vitaminů a stopových prvků docílíme toho že pleť působí čerstvým a odpočatým dojmem. Vhodné pro jakoukoliv pleť . Obsahuje i ošetření dekoltu + přístrojové ošetření pleti.
1 500 Kč

V ošetření je zahrnuto i přístrojové ošetření: čistění pleti ultrazvukovou špachtlí, vakuové vyčištění pleti, hydratace pleti,masáž + regenerace.
750 Kč

Citlivé nebolestivé ošetření zaměřené na regeneraci, omlazovací efekt a svěží vzhled pleti.Ošetření obsahuje i přístrojové ošetření k vyčištění pleti ,a omlazovacím účinkem.
1 350 Kč

Očistný rituál od negativní energie a emocí. Použítí Védské léčivé hudby, polodrahokamů, tělových svící a křišťálů.
1 200 Kč

Velmi příjemná masáž plosek,prstů, nártů a kotníků.Příznivě ovlivňuje celé tělo,působí i na psychiku - uklidňuje.
550 Kč

Velmi rozmazlující a pečující masáž původem z Havajských ostrovů, kde je považována za královský rituál..Rytmická a velmi konejšivá masáž teplým exotickým olejem, rozlévá po celém těle pocit blaženosti a jemného hýčkání.
1 500 Kč

Pomáhá uvolnit namožené svaly , ulevit při bolestivých stavech.
1 190 Kč

Uvolňující relaxační masáž plosek, nártů, prstů, kotníků a celých dolních končetin až po hýždě, je to pravé pro unavené dolní končetiny .Přináší úlevu, odlehčení a uvolnění . Vhodné pro ženy i muže.
650 Kč

Ajurvédská speciální technika, která fascinujícím způsobem uvolňuje napětí, zatuhlé svaly a ulevuje bolestem kloubů.Napomáhá regeneraci sil, odstraňuje únavu. Startuje samoléčebné a omlazující procesy v celém těle a dodávají mu energii a vitalitu.
1 590 Kč

pomáhá v léčbě nespavosti - pomáhá v léčbě migrény a u bolesti hlavy - odstraňuje napětí, úzkost, stres a strach -výborná u syndromu vyhoření,při bolestech páteře a revmatismu
1 390 Kč

pomáhá v léčbě nespavosti - pomáhá v léčbě migrény a u bolesti hlavy - odstraňuje napětí, úzkost, stres a strach -výborná u syndromu vyhoření,při bolestech páteře a revmatismu
1 790 Kč

Jemná relaxační masáž pro těhotné ženy vhodná od 4 měsíce těhotenství. Masáž nohou, rukou, bříška a zad.Příznivě působí na maminku i miminko.
690 Kč

Masáž při níž se tlakem, tahem a protažením citlivě uvolňují bloky a napětí. Jemná ale přesto intenzivní masáž ,zaměřená cíleně na problémové partie. Součástí je také masáž krční páteře a hlavy. Vhodná pro muže i ženy.
590 Kč

Ošetření pochází z proslulých SPA lázní v Lisabonu. Účinek: zklidnění celého organismu, uvolnění svalové a nervové únavy,výživa a remineralizace kůže, podpora krevního oběhu a lymfat. systému. Účinné látky jsou pomalu vstřebávány pokožkou a mají vliv na kůži, ale i na celkové zdraví klienta.
1 400 Kč

Ošetření dolních končetin které značně ulevuje těžkým a unaveným nohám. Zlepšuje průchodnost cév, zpevňuje cévní stěnu apodporuje správnou funkci lymfatického systému.
950 Kč

Toto ošetření působí jako balzám na unavené tělo a mysl. Dokonale zregeneruje namožené svalstvo, zjemní a zvláční pokožku,navodí stav klidu a relaxace. Obsahuje: Prohřátí v parním bylinném boxu Masáž celého těla lávoými kameny . Hydratační ošetření celého těla Součástí ošetření je lehké občerstvení formou ovoce, minerální voda, čaj nebo káva.
2 200 Kč

Harmonie duše i těla 3450 Kč 3 h Dokonalá relaxace pro tělo i duši. Celkově zharmonizuje celé tělo. Obsahuje: Ájurvédskoumasáž celého těla a hlavy Detoxikační zábal těla Aromaterapeutické kosmetické ošetření pleti Součástí ošetření je lehké občerstvení formou ovoce, minerální voda, čaj nebo káva.
3 450 Kč

Rituál z ostrovů Jižního Pacifiku. Tělo je hýčkáno přípravky s oleji z exotických ořechů, výtažky ze zeleného kokosu,trávy Ngi a hlubokomořských rostlin.Tyto ryze přírodní produkty pocházející z darů země a moře, podporují dokonalou výživu, hydrataci a ochranu před stárnutím pokožky. Příjemná a svůdná vůně květů bílého zázvoru propůjčuje tomuto rituálu velmi uklidňující účinek na tělo i mysl. Vaše tělo bude doslova v ráji.
2 200 Kč

Kombinace rozmazlovací péče, kterou Vám můžeme nabídnout. Ošetření obsahuje: Parní bylinnou lázeň - Swedan box Exkluzivníharmonizační masáž pro ženy Celotělový zábal Luxusní ošetření pleti " Císařovna Sissi" Součástí ošetření je lehké občerstvení formou ovoce, minerální voda, čaj nebo káva.
3 900 Kč

Ošetření obsahuje: Královskou masáž Ájurvédskou masáž hlavy a krční páteře Na míru sestavené osvěžující ošetření mužské pleti,spojené s masáží obličeje Součástí ošetření je lehké občerstvení formou ovoce, minerální voda, čaj nebo káva.
2 950 Kč

Online rezervace

Národní třída 2, Hodonín

Vyberte službu a zkontrolujte dostupnost

Recenze

4. červenec 2020
5 Skvělé
Příjemné prostředí, přístup a dobrá masáž.
29. červen 2020
5 Skvělé
všechno
16. červen 2020
5 Skvělé
Dnešní relaxace v Patří snů byla úžasná. Děkuji
11. červen 2020
5 Skvělé
Skvělá péče i relax, pleť úplně hlaďoucka.
6. červen 2020
5 Skvělé
Krásné a příjemné prostředí. Super přístup, žádný spěch, po masáží klid na "doprožití" příjemného zážitku,.... Salon jsen navštívila poprvé, ale určitě ne naposledy. Doporučuju!!!
26. květen 2020
5 Skvělé
Masáš byla skvělá. Příjemné prostředí a milá paní masérka.
12. březen 2020
5 Skvělé
Masáž byla super,prostředí velmi příjemné nemám co vytknout moc děkuji Páleníková
29. leden 2020
5 Skvělé
Všechno
20. leden 2020
2 Špatné
Sluzba neodpovidala popisu v nabidce!Kosmetika podle nabidky mela trvat 90 minut a ja uz po 60 minutach byla I venku vcetne barveni oboci!
9. leden 2020
5 Skvělé
Mily pristup...vyborna masaz... po masazi osviezenie..vse na vybornu

Shrnutí recenzí

Hodnocení4.83 Skvělé (36)

O nás

Salon pro odpočinek těla i duše. Pestrá nabídka masáží, tělových a kosmetických procedur.

Otevírací hodiny

pondělí
9:00 - 17:00
úterý
9:00 - 17:00
středa
Zavřeno
čtvrtek
9:00 - 17:00
pátek
9:00 - 17:00
sobota
Zavřeno
neděle
Zavřeno

Kontakty

606247448

Adresa

Národní třída 2,
Hodonín
Trasa