Reservio
Nemocnice Na Bulovce

Nemocnice Na Bulovce

Budínova 2, Praha 8
Nemocnice Na Bulovce

Služby


Online rezervace

[object Object]
Budínova 2, Praha 8

Vyberte službu a zkontrolujte dostupnost

Recenze

Petr
18. září 2020
5 Skvělé
Organizace v pořádku, vše pro hladký průběh v plánovaném termínu. Byl jsem spokojen.
Ivana
18. září 2020
3 Ok
Testovani na coronavirus na Bulovce bylo ok. Byla jsem objednana a tak jsem cekala cca 15 min. Vzali mne na cas, takze spokojenost.
Lucie
18. září 2020
5 Skvělé
Skvělá organizace :-)
Jakub
18. září 2020
1 Hrozné
Prestoze ostatni nemocnice zhajily testovani i pri vypadku e-zadanek Bulovka NE. Zkušenost opravdu otresna. Organisace je zvladnuta, ale jednani desne.
Elena
18. září 2020
4 Výborné
Bylo to dobré zorganizované.
Jan
18. září 2020
5 Skvělé
Dodržení termínu, rychlost, malý počet lidí čekajících na odběr.
Jana
18. září 2020
5 Skvělé
Mělo to spád, organizaci. V objednaný čas jsem byla na řadě.
Marcela
18. září 2020
4 Výborné
Dobře zorganizovaný odběr na COVID-19. Příjemný personál.
Karel
18. září 2020
4 Výborné
Rychlost vyřízení
Tatiana
18. září 2020
5 Skvělé
Bylo to moc dobre organizovane a hodne rychlo slo

Shrnutí recenzí

Hodnocení4.29 Výborné (5083)

O nás

Nemocnice Na Bulovce tvoří jednotný funkční, organizační a hospodářský celek, který se zabývá zejména následujícími činnostmi: Nemocnice je vybraným zdravotnickým a vzdělávacím zařízením určeným MZ ČR. Poskytuje dospělým i dětem ambulantní a lůžkovou základní, specializovanou a zvláště specializovanou diagnostickou a léčebnou péči, jejích součástí jsou i nezbytná preventivní opatření.Zdravotní služby poskytuje ve spádové oblasti vymezené MZ ČR i na území celé České republiky. Zdravotnická pracoviště nemocnice jsou výukovými základnami lékařských či jiných fakult, IPVZ, příp. dalších institucí pro vzdělávání lékařů a dalších odborných pracovníků ve zdravotnictví. Nemocnice umožňuje odborné praktické vyučování žáků středních a vyšších zdravotnických škol. Může dále provádět kvalifikační kurzy k získávání způsobilosti pro výkon povolání nižších a pomocných zdravotnických profesí. Nemocnice provádí základní a klinický výzkum, zavádění a ověřování nových poznatků a metod v klinické praxi. Podílí se na klinickém hodnocení léčiv a ověřování prostředků zdravotnické techniky s cílem prokázat jejich účinnost, bezpečnost a jakost. Spolupracuje přitom s institucemi v České republice i v zahraničí. Nemocnice poskytuje komplexní lékárenskou péči, zajišťuje transfúzní služby a zpracovává biologický materiál a provádí velkou škálu laboratorních vyšetření v jednotlivých oborech komlementu. Nemocnice zajišťuje tzv. ostatní činnosti, zejména pak ekonomické, provozní, technické, investiční, administrativní a další obdobné činnosti v rozsahu potřebném pro provoz nemocnice. Zajišťuje také své zásobování léky a zdravotnickými prostředky. Nemocnice může provozovat mimo svoji hlavní činnost také jinou, doplňkovou činnost, v souladu s právními předpisy, v rozsahu a za podmínek stanovených zřizovatelem. Nemocnice uzavírá smluvní vztahy se zdravotními pojišťovnami. Finanční prostředky pro svoji činnost získává zejména z úhrad za poskytnutou zdravotní péči od zdravotních pojišťoven a z ostatních činností prováděných v souladu s plat

Otevírací hodiny

pondělí
8:00 - 18:00
úterý
8:00 - 18:00
středa
8:00 - 18:00
čtvrtek
8:00 - 18:00
pátek
8:00 - 18:00
sobota
8:00 - 18:00
neděle
8:00 - 18:00

Kontakty

Web

Adresa

Budínova 2,
Praha 8
Trasa