Nemocnice Na Bulovce

Nemocnice Na Bulovce

Budínova 2, Praha 8
Nemocnice Na Bulovce

Služby


Online rezervace

Budínova 2, Praha 8

Vyberte službu a zkontrolujte dostupnost

Recenze

28. květen 2020
5 Skvělé
Absolutní profesionalita
28. květen 2020
5 Skvělé
profesionalni pristup lekaru, rychle vyrizeni testu a mily pan doktor JAN
28. květen 2020
5 Skvělé
Milý a usměvavý personál.
28. květen 2020
5 Skvělé
Profesionální přístup, odbaven během 5 minut.
27. květen 2020
4 Výborné
Příjemný personál, jen mi nevyhovovalo, že o své osobní informace a zdravotním stavu se musím podělit na ulici s dalšími návštěvníky za zády. Ač jsem měla od svého lékaře potřebné informace uvedené v registru a nemusela jsem být dotazována na veřejnosti.
27. květen 2020
5 Skvělé
Dobrý přístup k lidem, rychlá práce )
26. květen 2020
5 Skvělé
Velmi vstřícný přístup sester. Všechno vysvětlili, za chvilku bylo hotovo.
26. květen 2020
5 Skvělé
Byla jsem moc spokojena, cesta k testovacimu centru je jiz od hlavni vratnice znacena, clovek nemuze zabloudit. Zdravotnici byli moc mili, ochotni, vstricni, na vse se vyptali do detailu, o dalsich krocich dukladne informovali. Jsem za tento uzasny pristup velmi rada a dekuji za nej.
26. květen 2020
5 Skvělé
Žádný problém
26. květen 2020
5 Skvělé
Příjemný personál, bez fronty.

Shrnutí recenzí

Hodnocení4.34 Výborné (525)

O nás

Nemocnice Na Bulovce tvoří jednotný funkční, organizační a hospodářský celek, který se zabývá zejména následujícími činnostmi: Nemocnice je vybraným zdravotnickým a vzdělávacím zařízením určeným MZ ČR. Poskytuje dospělým i dětem ambulantní a lůžkovou základní, specializovanou a zvláště specializovanou diagnostickou a léčebnou péči, jejích součástí jsou i nezbytná preventivní opatření.Zdravotní služby poskytuje ve spádové oblasti vymezené MZ ČR i na území celé České republiky. Zdravotnická pracoviště nemocnice jsou výukovými základnami lékařských či jiných fakult, IPVZ, příp. dalších institucí pro vzdělávání lékařů a dalších odborných pracovníků ve zdravotnictví. Nemocnice umožňuje odborné praktické vyučování žáků středních a vyšších zdravotnických škol. Může dále provádět kvalifikační kurzy k získávání způsobilosti pro výkon povolání nižších a pomocných zdravotnických profesí. Nemocnice provádí základní a klinický výzkum, zavádění a ověřování nových poznatků a metod v klinické praxi. Podílí se na klinickém hodnocení léčiv a ověřování prostředků zdravotnické techniky s cílem prokázat jejich účinnost, bezpečnost a jakost. Spolupracuje přitom s institucemi v České republice i v zahraničí. Nemocnice poskytuje komplexní lékárenskou péči, zajišťuje transfúzní služby a zpracovává biologický materiál a provádí velkou škálu laboratorních vyšetření v jednotlivých oborech komlementu. Nemocnice zajišťuje tzv. ostatní činnosti, zejména pak ekonomické, provozní, technické, investiční, administrativní a další obdobné činnosti v rozsahu potřebném pro provoz nemocnice. Zajišťuje také své zásobování léky a zdravotnickými prostředky. Nemocnice může provozovat mimo svoji hlavní činnost také jinou, doplňkovou činnost, v souladu s právními předpisy, v rozsahu a za podmínek stanovených zřizovatelem. Nemocnice uzavírá smluvní vztahy se zdravotními pojišťovnami. Finanční prostředky pro svoji činnost získává zejména z úhrad za poskytnutou zdravotní péči od zdravotních pojišťoven a z ostatních činností prováděných v souladu s plat

Otevírací hodiny

pondělí
8:00 - 18:00
úterý
8:00 - 18:00
středa
8:00 - 18:00
čtvrtek
8:00 - 18:00
pátek
8:00 - 18:00
sobota
8:00 - 18:00
neděle
8:00 - 18:00

Kontakty

Web

Adresa

Budínova 2,
Praha 8
Trasa