Super přístup všichni strašně ochotný.
Můžu jen doporučit.
Moc děkuji
Josef
27. november 2024
5 Perfektní
Jsem maximálně spokojen..
Shrnutí recenzí
4.88 Perfektní(2535)
Perfektní
1000+
Skvělé
82
Dobré
36
Horší
16
Hrozné
27
O nás
Jsme rodinné holičství Otec a Syn , která preferuje osobní a individuální přístupu ke každému z vás.
Já 53letý master barber s dlouholetou zkušeností
& tým barberů pod mým vedením
= skvělý servis kde se o Vás 100% postaráme
Vždy vám přizpůsobíme rezervaci na vámi žádaný termín.