Velice příjemné - výsledkem i atmosférou (kadeřnicí). Mohu jenom doporučit!
Marcel
11. január 2025
5 Perfektní
Filip
11. január 2025
5 Perfektní
Marek
10. január 2025
5 Perfektní
Andrej
10. január 2025
5 Perfektní
Tomas
9. január 2025
5 Perfektní
Super, jako vždy 😉
Shrnutí recenzí
4.88 Perfektní(2535)
Perfektní
1000+
Skvělé
82
Dobré
36
Horší
16
Hrozné
27
O nás
Jsme rodinné holičství Otec a Syn , která preferuje osobní a individuální přístupu ke každému z vás.
Já 53letý master barber s dlouholetou zkušeností
& tým barberů pod mým vedením
= skvělý servis kde se o Vás 100% postaráme
Vždy vám přizpůsobíme rezervaci na vámi žádaný termín.