Super jako vždy. Chodím už tři roky a zatím vez problemů.
roman
26. február 2025
5 Perfektní
Perfektní střih vlasů a vousů
Šeda
26. február 2025
5 Perfektní
Josef
25. február 2025
5 Perfektní
vše super
Shrnutí recenzí
4.88 Perfektní(2535)
Perfektní
1000+
Skvělé
82
Dobré
36
Horší
16
Hrozné
27
O nás
Jsme rodinné holičství Otec a Syn , která preferuje osobní a individuální přístupu ke každému z vás.
Já 53letý master barber s dlouholetou zkušeností
& tým barberů pod mým vedením
= skvělý servis kde se o Vás 100% postaráme
Vždy vám přizpůsobíme rezervaci na vámi žádaný termín.