Velmi spokojený. Skvělá domluva, ochota a střih ještě lepší, než podle představ. Vřele doporučuji.
Petr
15. august 2025
5 Perfektní
skvělé a perfektní jako vždy! moc děkuji a doporučuji :)
Róbert
15. august 2025
5 Perfektní
Marcel
14. august 2025
5 Perfektní
Petr
14. august 2025
5 Perfektní
Super přístup a úroveň
Shrnutí recenzí
4.88 Perfektní(2529)
Perfektní
1000+
Skvělé
82
Dobré
36
Horší
16
Hrozné
27
O nás
Jsme rodinné holičství Otec a Syn , která preferuje osobní a individuální přístupu ke každému z vás.
Já 53letý master barber s dlouholetou zkušeností
& tým barberů pod mým vedením
= skvělý servis kde se o Vás 100% postaráme
Vždy vám přizpůsobíme rezervaci na vámi žádaný termín.