Musel jsem čekat 30min navíc. Dostal jsem úplně jiného barbera. Bez kolínské a opálení chloupků. Tak příště to snad bude lepší.
Jan
3. máj 2023
5 Perfektní
Mikuláš
2. máj 2023
5 Perfektní
všechno
Michal
29. apríl 2023
3 Dobré
Radek
28. apríl 2023
5 Perfektní
Michal
28. apríl 2023
5 Perfektní
Petr
28. apríl 2023
5 Perfektní
Shrnutí recenzí
4.88 Perfektní(2538)
Perfektní
1000+
Skvělé
82
Dobré
36
Horší
16
Hrozné
28
O nás
Jsme rodinné holičství Otec a Syn , která preferuje osobní a individuální přístupu ke každému z vás.
Já 53letý master barber s dlouholetou zkušeností
& tým barberů pod mým vedením
= skvělý servis kde se o Vás 100% postaráme
Vždy vám přizpůsobíme rezervaci na vámi žádaný termín.