Barber byl úplně suprový. Byl jsem poprvé v barbershopu 💈 a chce se mi tam vrátit. Nebojte se experimentů, pořadí Vám, aby Vám účes určitě slušel. Díky)
René
22. června 2023
5 Perfektní
Milan
11. června 2023
5 Perfektní
Lukas
11. června 2023
5 Perfektní
Shrnutí recenzí
4.88 Perfektní(2538)
Perfektní
1000+
Skvělé
82
Dobré
36
Horší
16
Hrozné
28
O nás
Jsme rodinné holičství Otec a Syn , která preferuje osobní a individuální přístupu ke každému z vás.
Já 53letý master barber s dlouholetou zkušeností
& tým barberů pod mým vedením
= skvělý servis kde se o Vás 100% postaráme
Vždy vám přizpůsobíme rezervaci na vámi žádaný termín.