Všichni velmi příjemní, výborná atmosféra ,profesionální přístup .Moc jsem si střih užil a už se těším na příště .Díky moc
Jaroslav
14. júl 2023
5 Perfektní
František
14. júl 2023
5 Perfektní
František
14. júl 2023
5 Perfektní
František
14. júl 2023
5 Perfektní
Šimon
14. júl 2023
5 Perfektní
Oleg
14. júl 2023
5 Perfektní
Kvalita práce, skvělá atmosféra, příjemné prostředí
Michal
13. júl 2023
5 Perfektní
Jan
13. júl 2023
5 Perfektní
Umění může mít mnoho podob ;-)
Shrnutí recenzí
4.88 Perfektní(2538)
Perfektní
1000+
Skvělé
82
Dobré
36
Horší
16
Hrozné
28
O nás
Jsme rodinné holičství Otec a Syn , která preferuje osobní a individuální přístupu ke každému z vás.
Já 53letý master barber s dlouholetou zkušeností
& tým barberů pod mým vedením
= skvělý servis kde se o Vás 100% postaráme
Vždy vám přizpůsobíme rezervaci na vámi žádaný termín.