Byl jsem tam po třetí a jak se říká "do třetice všeho dobrého" tak to tady to nějak neplatí. Bohužel. Bez masáže, opálení chloupků a střih nějak zvláštní. Ale jinak je to tam moc hezké a příjemné. Snad příště to bude lepší.
Shrnutí recenzí
4.88 Perfektní(2538)
Perfektní
1000+
Skvělé
82
Dobré
36
Horší
16
Hrozné
28
O nás
Jsme rodinné holičství Otec a Syn , která preferuje osobní a individuální přístupu ke každému z vás.
Já 53letý master barber s dlouholetou zkušeností
& tým barberů pod mým vedením
= skvělý servis kde se o Vás 100% postaráme
Vždy vám přizpůsobíme rezervaci na vámi žádaný termín.