The most terrible haircut in my last 10 years. Terrible experience!!!!!
Tomáš
4. ledna 2024
5 Perfektní
Jan
4. ledna 2024
5 Perfektní
Jaroslav
4. ledna 2024
5 Perfektní
Barber Mišo ví co dělat. Vždy odcházím spokojený...
Marcel
4. ledna 2024
5 Perfektní
Andrej
3. ledna 2024
5 Perfektní
Přistup k zákazníkovy, služby a whisky vše super. Získali si nového stálého zákazníka.
Adam
3. ledna 2024
5 Perfektní
Martin
3. ledna 2024
5 Perfektní
Daniel
3. ledna 2024
5 Perfektní
Skvěle jako vždy
Josef
2. ledna 2024
5 Perfektní
Servis, prostředí , atmosféra
Shrnutí recenzí
4.88 Perfektní(2538)
Perfektní
1000+
Skvělé
82
Dobré
36
Horší
16
Hrozné
28
O nás
Jsme rodinné holičství Otec a Syn , která preferuje osobní a individuální přístupu ke každému z vás.
Já 53letý master barber s dlouholetou zkušeností
& tým barberů pod mým vedením
= skvělý servis kde se o Vás 100% postaráme
Vždy vám přizpůsobíme rezervaci na vámi žádaný termín.