Reservio
Jemné ruce masérky přinesou úlevu vašim unaveným svalům. Chcete cítit ten relax a uvolnění celého těla? Rychle si vyberte masáž. Zdravotní či relaxační, klasickou, thajskou, olejovou...
Hledáte konkrétní termín?
Zvolte službu a najděte termín na pár kliknutí.
Dostupné podniky
Dostupné služby
Masáž celého těla.
950 Kč

Velmi důkladná klasická masáž celého těla + aloe vera a podle potřeby baňky, lávové kameny...
930 Kč

Klasická masáž zad v kombinaci s aloe vera a prohřátím svalů. Podle potřeby přidávám baňky, lávové kameny... + volitelně autotrakce,podle toho co uznám za vhodné pro Vaše bolavé záda a na čem se domluvíme. Uvedená cena je základní. Maximální cena v případě fyzicky náročnějších masáží je 600,- Kč.
550 Kč

Dostupné služby
Wellness ošetření zad má silný terapeutický účinek na tělo i mysl. V ošetření je obsaženo : masáž zad , rukou a hlavy ,speciální regenerační bahenní zábal zad Účinek: zklidnění, uvolnění svalové a nervové únavy, výživa a remineralizace kůže, podpora kr
690 Kč

Ajurvédská speciální technika, která fascinujícím způsobem uvolňuje napětí, zatuhlé svaly a ulevuje bolestem kloubů.Napomáhá regeneraci sil, odstraňuje únavu. Startuje samoléčebné a omlazující procesy v celém těle a dodávají mu energii a vitalitu.
1 590 Kč

Masáž při níž se tlakem, tahem a protažením citlivě uvolňují bloky a napětí. Jemná ale přesto intenzivní masáž ,zaměřená cíleně na problémové partie. Součástí je také masáž krční páteře a hlavy. Vhodná pro muže i ženy.
590 Kč

Dostupné služby
Klasicá masáž celého těla. V sobotu + 10% k ceně.
730 Kč

Ještě důkladnější masáž celého těla, nebo relaxační masáž celého těla, zaleží na domluvě. V sobotu + 10% k ceně.
900 Kč

V sobotu + 10% k ceně.
670 Kč

Dostupné služby

Antistresová relaxační masáž. Pohádkový zážitek! Pokud si potřebujete odpočinout a odstranit stresovou zátěž.Masáž dokáže ulevit od bolesti hlavy i zad.
450 Kč


Podobné služby v kategorii Masáže