Hipster nebo upravený gentleman? O dokonalý vzhled muže se postarají holiči z barbershopů. Vstup jen pro pány. Čeká je kompletní péče: střih vlasů, úprava brady a vousů, i whisky nebo doutník.
Hledáte konkrétní termín?
Zvolte službu a najděte termín na pár kliknutí.
Dostupné podniky
Dostupné služby
Střih, zaholení kontur, úprava obočí, opálení chloupků na uších, mytí vlasů, vysušení + styling, na závěr kolínská. Prosíme klienty,aby se dostavili na objednanou službu včas. Při pozdním příchodu o 10 a více minut nemůžeme poskytnutí služeb garantovat.
540 Kč

Střih, zaholení kontur, úprava obočí, mytí vlasů, vysušení + styling, napaření vousů horkým ručníkem, tradiční holení břitvou,opálení chloupků na uších, hydratační péče, zábal obličeje vlažným ručníkem na zklidnění pokožky, na závěr kolínská. Prosíme klienty, aby se dostavili na objednanou službu včas. Při pozdním příchodu o 10 a více minut nemůžeme poskytnutí služeb garantovat.
1 030 Kč

Střih, zaholení kontur, úprava obočí, mytí vlasů, vysušení + styling, upravení vousů/plnovousu dle přání klienta,napaření vousů horkým ručníkem, opálení chloupků na uších, na závěr kolínská. Prosíme klienty, aby se dostavili na objednanou službu včas. Při pozdním příchodu o 10 a více minut nemůžeme poskytnutí služeb garantovat.
930 Kč

Dostupné služby
Tomáš je velkým fanouškem fotbalu, takže má všechny moderní střihy v malíčku. Od svého vyučení se stříhání věnuje sedmýmrokem.

Dan si poradí se všemi texturami a délkami vlasů, takže jeho zkušenosti s Vaší představou vytvoří dokonalý výsledek.Od svého vyučení se stříhání věnuje již třináctým rokem.

Stříhání vlasů z 3mm a péče o tvář - čisticí gel, peeling, krém, oční sérum.
1 090 Kč

Dostupné služby
Melírování vlasů po celé hlavě nebo jen do půlky, vše zkonzultujte s kadeřníkem :-) a zeptejte se i na pečující přeliv ,který Vám vydrží až 6 týdnů :-)
1 700 Kč

Pánský střih - Moderní střih podle Vašich představ s profesionálním přístupem, mytím kosmetikou značky GOLDWELL a relaxační masáží.V ceně je zahrnuto i foukání a styling.
320 Kč

Dostupné služby
Denisa skvěle ovládá moderní střihy s fadem z 0mm a vousy jsou v jejím podání také dokonalé. Od svého vyučení se intenzivněvěnuje stříhání druhým rokem.

Stříhání vlasů z 3mm a péče o tvář - čisticí gel, peeling, krém, oční sérum.
1 190 Kč

Stříhání vlasů z 3mm a péče o tvář - čisticí gel, peeling, krém, oční sérum.
990 Kč

Dostupné služby
Kompletní péče o váš účes - mytí, stříhání, zaholení kontur, styling
490 Kč
Dostupné služby
Mytí vlasů, stříhání, zaholení kontur, styling (při stříhání SKIN FADE možný příplatek 100,-)
590 Kč

Mytí vlasů, stříhání, zaholení kontur, styling, +zastřižení vousů, úprava tvaru, zaholení břitvou, péče po holení,kompletní péče o vousy
840 Kč

Mytí vlasů, stříhání, zaholení kontur, styling + kompletní oholení tváře břitvou, péče po holení
840 Kč

Dostupné služby
•Mytí •Střih nůžkami a strojkem •Zaholení kontur břitvou •Vysušení a následný styling •Poradenství
380 Kč

Spojení služeb klasický pánský střih s úpravou vousu dle přání zákazníka.
530 Kč
Dostupné služby
Cena střihu vlasů: 450 - 590kč (dle náročnosti). Při zpoždění 10min. a více může být rezervace zrušena.Děkujeme za pochopení.

Cena střihu vlasů a holení na hladko: 890kč. Při zpoždění 10min. a více může být rezervace zrušena. Děkujeme zapochopení.
Dostupné služby
Střih nůžkami a strojkem. 2x mytí hlavy, finální styling + doporučení stylingu na vaše vlasy. Káva samozřejmostí.
590 Kč

2x mytí, střihání z delších vlasů na krátké s kombinaci strojku a nůžek, úprava vousů , zaholení kontur,doporučení stylingu jak na vlasy tak na vousy. Občerstvení v ceně
1 100 Kč

Střih pouze strojkem na jednu délku. 2x mytí, střihání z delších vlasů ,krátkyých vlasů strojkem , zaholení kontur. Občerstvení v ceně
490 Kč

Dostupné služby
Obsahuje mytí,střih,foukanou.Délka služby cca 2 hodiny.


Dostupné služby
Potřebuješ nahodit styl? Vyber si styl sám nebo to nechej na mě. Ničemu se nebráním a se vším si poradím.
300 Kč
Podobné služby v kategorii Barbershopy