Hipster nebo upravený gentleman? O dokonalý vzhled muže se postarají holiči z barbershopů. Vstup jen pro pány. Čeká je kompletní péče: střih vlasů, úprava brady a vousů, i whisky nebo doutník.
Hledáte konkrétní termín?
Zvolte službu a najděte termín na pár kliknutí.
Dostupné podniky
Dostupné služby
Upravení vousů/plnovousu dle přání klienta, napaření vousů horkým ručníkem, zaholení kontur, úprava obočí, opálení chloupků na uších,na závěr kolínská. Prosíme klienty, aby se dostavili na objednanou službu včas. Při pozdním příchodu o 10 a více minut nemůžeme poskytnutí služeb garantovat.
390 Kč
Dostupné služby
Úprava Vousů / Holení Dohladka s použitím horkého ručníku.
600 Kč

Úprava Vousů / Holení Dohladka s použitím horkého ručníku.
550 Kč

STŘIH, ÚPRAVA VOUSŮ/HOLENÍ DOHLADKA, PÉČE O TVÁŘ, PARFÉM, PREMIUM DRINK. (105 min.)
1 850 Kč

Dostupné služby
David skvěle ovládá změny střihů a úpravy vousů, to vše s humorem jemu vlastním. Rád Vám poradí s následnou péčí.Od svého vyučení stříhá již desátým rokem.

Úprava vousů / Holení dohladka za použití horkého ručníku.
650 Kč

Úprava vousů / Holení dohladka za použití horkého ručníku.
450 Kč

Dostupné služby
Kompletní péče o váš účes - mytí, stříhání, zaholení kontur, styling + Kompletní péče o vaše vousy - stříhání, zaholení břitvou,péče po holení, finální úprava tvaru / nebo holení tváře břitvou do hladka, péče po holení
740 Kč

Kompletní péče o vaše vousy - stříhání, zaholení břitvou, péče po holení, finální úprava tvaru / nebo holení tváře břitvou do hladka,péče po holení
370 Kč
Dostupné služby
Zastřižení vousů, úprava tvaru, zaholení břitvou, péče po holení, kompletní péče o vousy.
420 Kč
Dostupné služby
•Úprava vousu dle přání •Zaholení strojkem, břitvou •Aplikace vonného a hydratačního olejíčku •Poradenství
250 Kč
Dostupné služby
Cena holení na hladko: 590kč. Při zpoždění 10min. a více může být rezervace zrušena. Děkujeme za pochopení.

Cena úpravy vousů: 350-450kč (dle náročnosti). Při zpoždění 10min. a více může být rezervace zrušena. Děkujeme zapochopení.
Dostupné služby
- TERMÍN LZE RUŠIT DO 24h OD DOBY DĚLANÉ REZERVACE. - RUŠENÍ TERMÍNU PŘED SLUŽBOU ZAPOČTENÁ SAZBA V PLNÉ HODNOTĚ DANÉ SLUŽBY PŘI DALŠÍ NÁVŠTĚVĚ.

Holení hlavy shavettou, olejiček před holením, napářka, pěna na holení, balzám po holení. Úprava krátkých či delších vousů.Zastřižení strojkem a zaholení kontur pomocí shavetty. Výživa do vousů + doporučení přípravků pro vaše vousy. Ke službě drink
760 Kč

2x mytí vlasů, vlasy stříhaný jednou délkou po celé hlavě, úprava vousu, přípravky před holením, napaření vousů, balzám po holení,přípravky do vousů. Občerstvení dle výběru v ceně.
720 Kč

Dostupné služby
Plnovous? Knírek? Bradka? Klouzačky? Pokecáme o tom jak by to mělo vypadat a ty si můžeš užít chvilku relaxace a dopřátsi styl.
200 Kč
Podobné služby v kategorii Barbershopy