Při stříhání vousu bych přijal citlivější zaobcházet se strojkem v oblasti tváře, teplý, vlhký ručník ne úplně "voněl", při zaholení přitvou mi přišlo, že ta již něco pamatuje a docela to "škrabalo", Mytí vlasů - hlavy "bez" šamponu, a v neposlední řadě ne úplně svěží dech 😒.
Henrich
17. června 2026
3 Dobré
Vladimir
10. června 2026
5 Perfektní
Robert
2. června 2026
5 Perfektní
Adam
1. června 2026
5 Perfektní
Jan
22. května 2026
5 Perfektní
Vladimir
22. května 2026
5 Perfektní
Richard
15. května 2026
5 Perfektní
Vladimir
11. května 2026
5 Perfektní
Shrnutí recenzí
4.86 Perfektní(390)
Perfektní
365
Skvělé
13
Dobré
2
Horší
2
Hrozné
8
O nás
Představujeme vám další z řady barbershopu v Brně. S tím rozdílem, že tu nebudeme psát o řemesle holičů, historii barberingu , nebo o tom jak jsme nejlepší. Jednoduše Vás raději zveme k nám na adresu Jeronýmova 1. Zde se můžete přesvědčit na vlastní kůži u šálku dobré kávy, či sklenky něčeho ostřejšího, o kvalitách našich služeb!