Byla jsem podruhé a jsem moc spokojená. Profi, příjemné prostředí, milí lidé a dobrá cena. Zvládnou i složitější malování podle vzoru. :)
Shrnutí recenzí
4.72 Perfektní(558)
Perfektní
471
Skvělé
53
Dobré
10
Horší
12
Hrozné
12
O nás
Přejeme krásný den s novými modely nehtů dělané od našich zkušených nehtařů s několika lety zkušeností! Nabízíme také kosmetiku,laminace řas a obočí, úprava a barvení obočí, prodloužení řas, manikúru a pedikúru.