Nehty se mi moc nelíbí, každý je jinak tlustý a podle mě mi nehty dělal pán, který se teprve učí. Což není nic špatného, ale v tomto případě by na to měli nejdříve upozornit a také neúčtovat plnou cenu.
Filipa
21. května 2025
5 Perfektní
Shrnutí recenzí
4.72 Perfektní(562)
Perfektní
475
Skvělé
53
Dobré
10
Horší
12
Hrozné
12
O nás
Přejeme krásný den s novými modely nehtů dělané od našich zkušených nehtařů s několika lety zkušeností! Nabízíme také kosmetiku,laminace řas a obočí, úprava a barvení obočí, prodloužení řas, manikúru a pedikúru.