Jsem opravdu velmi spokojená s poskytnutými službami! Personál je přátelský, profesionální a pečlivý při úpravě nehtů. Prostředí je čisté, příjemné a nástroje jsou důkladně dezinfikovány, takže jsem měla dobrý pocit z hygieny. Nehty jsou udělané přesně podle mých představ, barvy jsou krásné a dlouho vydrží. Určitě se sem budu ráda vracet. Rozhodně doporučuji! 💅✨
Michaela
25. června 2025
5 Perfektní
Milada
25. června 2025
5 Perfektní
Rychlost a kvalitní práce
Shrnutí recenzí
4.72 Perfektní(562)
Perfektní
475
Skvělé
53
Dobré
10
Horší
12
Hrozné
12
O nás
Přejeme krásný den s novými modely nehtů dělané od našich zkušených nehtařů s několika lety zkušeností! Nabízíme také kosmetiku,laminace řas a obočí, úprava a barvení obočí, prodloužení řas, manikúru a pedikúru.