Pedikura poctivá, pečlivá. Jediné mínus vidím v tom, že personál mezi sebou stále hlasitě komunikuje ve své rodné řeči, což hodnotím jako neúctu k zákazníkovi.
Milada
20. august 2025
5 Perfektní
Skvělá práce
Simona
19. august 2025
5 Perfektní
Skvělý servis!!
Kateřina
19. august 2025
5 Perfektní
Simona
15. august 2025
5 Perfektní
Skvely servis
terezie
13. august 2025
5 Perfektní
Evelin
13. august 2025
5 Perfektní
Shrnutí recenzí
4.72 Perfektní(562)
Perfektní
475
Skvělé
53
Dobré
10
Horší
12
Hrozné
12
O nás
Přejeme krásný den s novými modely nehtů dělané od našich zkušených nehtařů s několika lety zkušeností! Nabízíme také kosmetiku,laminace řas a obočí, úprava a barvení obočí, prodloužení řas, manikúru a pedikúru.