Slečne som ukázala design a vysvetlila som jej zrozumiteľne čo chcem, povedala že dobre a súhlasila s designom. Čo sa mi nepáčilo bolo to, že mi úplne sundala nechty bez toho, že by som s tím súhlasila, pretože som prišla na doplnenie a nie na nový set. Moje nechty boli úplne ukážkového stavu na doplnenie, neboli tenké, popraskané, zničené.Takže kvôli tomu, som musela priplatiť ďalšie peniaze, za službu, ktorú som ani nepotrebovala.
Slečna mi nabrúsila tvar, ktorý som nechcela. + ešte k tomu, začala robit uplne iný design od toho aký som chcela aj napriek tomu, že TESNE predtým som jej este raz ukazovala design. Nechty dopadli nakoniec pekne, ale tá komunikačná bariéra bola strašne veľká.
Adriana
13. jún 2026
5 Perfektní
Martina
12. jún 2026
5 Perfektní
Vendula
12. jún 2026
5 Perfektní
Irina
11. jún 2026
5 Perfektní
Úžasná služba a skvělá slečna! Doporučuji
Shrnutí recenzí
4.72 Perfektní(556)
Perfektní
471
Skvělé
51
Dobré
10
Horší
12
Hrozné
12
O nás
Přejeme krásný den s novými modely nehtů dělané od našich zkušených nehtařů s několika lety zkušeností! Nabízíme také kosmetiku,laminace řas a obočí, úprava a barvení obočí, prodloužení řas, manikúru a pedikúru.