Nohy jako nové, příjemné prostředí i personál. Bylo to zkrátka fajn.
Táňa
7. května 2021
5 Perfektní
velmi příjemná paní manikérka, skvěle odvedená práce
Barbora
6. května 2021
5 Perfektní
Mária
6. května 2021
5 Perfektní
Kristýna
6. května 2021
5 Perfektní
Hana
4. května 2021
5 Perfektní
Shrnutí recenzí
4.97 Perfektní(1032)
Perfektní
1000+
Skvělé
9
Dobré
2
Horší
2
Hrozné
3
O nás
Profesionální služby manikúry a mokré pedikúry v nově vzniklém studiu Útulno.
Můžete se těšit na příjemný zážitek, kvalitní péči a odpočinek.
Pracuji se shellaky značky CND a klasickými laky Vinylux.
Možnost platby hotově a QR kódem.