Nejlepší mani a pedi v Pardubicích, paní Kateřina velmi pečlivá a milá. Vřele doporučuji.
Aneta
24. června 2026
5 Perfektní
Lucie
23. června 2026
5 Perfektní
Petra
19. června 2026
5 Perfektní
Hana
18. června 2026
5 Perfektní
Jako vždy, perfektní. 🤍
Lucie
18. června 2026
5 Perfektní
Veronika
18. června 2026
5 Perfektní
Blanka
17. června 2026
5 Perfektní
Skvělá milá paní Kateřina a útulné prostředí :).
Michaela
16. června 2026
5 Perfektní
Shrnutí recenzí
4.97 Perfektní(1032)
Perfektní
1000+
Skvělé
9
Dobré
2
Horší
2
Hrozné
3
O nás
Profesionální služby manikúry a mokré pedikúry v nově vzniklém studiu Útulno.
Můžete se těšit na příjemný zážitek, kvalitní péči a odpočinek.
Pracuji se shellaky značky CND a klasickými laky Vinylux.
Možnost platby hotově a QR kódem.