Pedikérka Káťa je naprosto skvělá! Příjemné prostředí, pečlivá práce. Chodím pravidelně. Zuzka
Simona
8. dubna 2019
5 Perfektní
Simona
4. dubna 2019
5 Perfektní
Katarína
1. dubna 2019
5 Perfektní
Hana
29. března 2019
5 Perfektní
Barbora
29. března 2019
5 Perfektní
Hana
29. března 2019
5 Perfektní
Eva
26. března 2019
5 Perfektní
Gabriela
25. března 2019
5 Perfektní
Hana
21. března 2019
1 Hrozné
Shrnutí recenzí
4.97 Perfektní(1032)
Perfektní
1000+
Skvělé
9
Dobré
2
Horší
2
Hrozné
3
O nás
Profesionální služby manikúry a mokré pedikúry v nově vzniklém studiu Útulno.
Můžete se těšit na příjemný zážitek, kvalitní péči a odpočinek.
Pracuji se shellaky značky CND a klasickými laky Vinylux.
Možnost platby hotově a QR kódem.