STUDIOLENS oční optika a optometrie

STUDIOLENS oční optika a optometrie

Česká 1, Brno-střed
STUDIOLENS oční optika a optometrie

Služby

Optický ateliér je služba v rámci oční optiky STUDIOLENS. Měření zraku probíhá v nestátním zdravotnickém zařízení a jeprováděno registrovaným optometristou. Our optometry service is also available for English or German speaking customers.

Rezervace konzultace ohledně kosmetického ošetření pomocí přístroje JETT-plasma medical. Pod kosmetické ošetření spadáneinvazivní blefaroplastika; lifting (vypnutí pleti); vyhlazení vrásek; rejuvenizace pleti nebo odstranění výrůstků v oční oblasti.

Nabízíme odborné výživové poradenství nejen pro zdravý zrak. Máme zpracovány doporučené jídelní chování pro podporu funkcí sítnice,zrakového nervu, slzného filmu aj. Náplň konzultace lze individualizovat. Kontrolní návštěvy dále za 300 Kč.
500 Kč

Ve farmakologické poradně se zabýváme lékovými interakcemi a nežádoucími účinky užívaných léčiv na zrakové funkce.Cílem je optimalizace preskripce.
1 000 Kč

Online rezervace


Vyberte službu a zkontrolujte dostupnost

O nás

Kdo jsme? Jsme nestátní zdravotnické zařízení v srdci Brna, které se zaměřuje na zrakové ústrojí komplexně. Nabízíme služby oční optiky, optického ateliéru s vyšetřujícím registrovaným optometristou, oční ordinace s vyšetřujícím oftalmologem a dále také v našem portfoliu naleznete ortoptickou ambulanci pro potřeby zrakové rehabilitace. Disponujeme operačním sálem pro ambulantní zákroky a odpovídajícími oftalmologickými přístroji.V naší rodinné oční klinice je přímo situovaná oční optika Studiolens. Na adrese Česká 1 sídlíme od roku 1992 a naší prioritou je profesionalita poskytovaných služeb kvalifikovaným personálem. Navštivte nás virtuálně http://studiolens.cz nebo nejlépe přímo osobně :-) Za celý tým, R+P+A+M Giacintovi P.S. Různé akce a novinky z naší praxe pravidelně vkládáme na sociální média. Připojte se k nám :-) Oční optika http://www.facebook.com/optikaStudiolens http://www.instagram.com/studiolens_brno Oční ordinace http://www.facebook.com/Giacintov

Otevírací hodiny

pondělí
8:00 - 15:00
úterý
8:00 - 15:00
středa
8:00 - 15:00
čtvrtek
8:00 - 15:00
pátek
8:00 - 15:00
sobota
8:00 - 15:00
neděle
8:00 - 15:00

Kontakty

607262556

Adresa

Česká 1,
Brno-střed
Trasa