STUDIO POHODY

STUDIO POHODY

Mikulášské náměstí 17, Plzeň
STUDIO POHODY
Jsme studio ,dnes již s devatenáctiletou praxí. Zabýváme se jak KOSMETICKOU ( kosmo-ceutickou ) péčí, tak i o problematiku TĚLESNÝCH proporcí.
KOSMETICKÁ PÉČE: Naše klasické kosmetické ošetření se Vám nebude zdát "klasické"
Jako součást ošetření používáme nejrůznější kosmetické přístroje pro zkvalitnění ošetření a práci i se spodní vrstvou dermis - dlouhotrvající efekt a intenzivní výživa- a ZDARMA v ceně ošetření :
DIAMANTOVÁ DERMABRAZE
KRYOTERAPIE
GALVANIZACE
VYSOKÁ FREKVENCE
IONIZACE
ULTRAZVUKOVÁ ŠPACHTLE
BROSSAGE
DESINKRUSTACE-čištění bez mačkání
OXYGENOTERAPIE , Atd..............

TĚLOVÁ PÉČE : Většina lidí řeší problém se svojí tělesnou váhou nebo tu a tam nějakým " nevzhledným špíčkem"
Cesta k dokonalé postavě není jednoduchá , ale ani není nemožná.
Jelikož v našem studiu naleznete veškeré dostupné přístroje řešící tuto otázku, jsme schopni Vám ZDARMA a NEZÁVAZNĚ na míru sestavit redukční program po předešlé bezplatné konzultaci.

Rezervováním termínů souhlasíte s obchodními podmínkami našeho studia ,dostupné ke stažení : http://www.studiopohody.cz/kde-nas-najdete/
Hodnocení
4.94
235 recenzí
23. leden 2020
5
skvělý přístup, odbornost a příjemné prostředí
22. leden 2020
4
návštěva proběhla jako vždy v příjemné atmosféře, profesionální ošetření.
20. leden 2020
3
Studio je moc příjemné, bohužel jsem však byla v péči slečny, která mi během téměř celého ošetření vyprávěla životní příběhy. Nemyslím to špatně, byla milá a chápu, že si potřebuje s někým promluvit, ale na kosmetice si potřebuji i odpočinout a ne přemýšlet, jak reagovat nebo poradit. Během ošetření nebyly použity žádné přístroje, přestože jsem na kosmetice nebyla více jak půl roku, obličej to tedy každopádně potřebuje. Na dotaz k problémům s pletí mi byly doporučeny nějaké další procedury, byl to však na začátku ošetření a dále už jsem žádné rady nedostala, ani doporučení, jak pracovat s daným problémem na pleti. Na konci bych očekávala domluvu na doporučené procedury, nebo alespoň jejich sepsání apod. Během ošetření ani nevím, co se vlastně s pletí dělo, prostě v jednu chvíli najednou ošetření skončilo... Příště se určitě objednám k majitelce studia, u níž jsem kdysi dávno na doporučení kamarádky byla a ošetření bylo nesrovnatelně lepší.
pondělí
8:00 - 19:00
úterý
8:00 - 19:00
středa
8:00 - 19:00
čtvrtek
8:00 - 19:00
pátek
8:00 - 19:00
sobota
Zavřeno
neděle
Zavřeno
Mikulášské náměstí 17, Plzeň
734837132
Facebook
Web
4.94
(235 recenzí)