Manuální medicína s.r.o.

Manuální medicína s.r.o.

Libušina třída 19, Brno - Kohoutovice
Manuální medicína s.r.o.

Služby


Online rezervace

Libušina třída 19, Brno - Kohoutovice

Vyberte službu a zkontrolujte dostupnost

Recenze

25. únor 2020
5 Skvělé
Super!!! Tenhle fyzioterapeut fakt ví, co dělá. Mě pomohl už po první návštěve, kdy jsem cítila úlevu. Na fyzioterapii přes pojišťovnu mi dávali termín až za 3 měsíce a to jsem si myslela, jak je Brno velký. Pan Pobiš mě vzal hned druhý den jako akutního pacienta a úleva byla ještě ten den. Navíc na recepci je usměvavá sympatická paní, která mi nabídla výborný čaj a prostředí je celkově velmi příjemné. Cítila jsem opravdu individuální a profesionální přístup. Děkuji moc!
25. únor 2020
5 Skvělé
Obvykle recenze nepíšu, nicméně v tomto případě musím udělat vyjímku. Jako bývalá profesionální sportovkyně jsem měla dlouhodobě obrovské bolesti v oblasti bedrech kvůli kterým jsem nemohla poslední dobou spát ani jinak přes den fungovat. Polykala jsem již několik silných analgetik denně a snažila se najít pomoc. Ze zoufalství jsem brouzdala internetm a hledala někoho, kdo má zkušenosti se sportovci a mohl by mi pomoct. Pan "Maso" Pobiš a Manuální medicína mi pomohli už při první návštěvě. Cítila jsem obrovskou úlevu od bolesti a po dalších návštěvách se bolest už nevyskytuje v takové míře. Přes noc už jsem se konečně vyspala a přes den můžu pracovat. Pevně věřím, že po dalších návštěvách a procedůrách, které absolvuji v Manuální medicíně u pana Pobiše, budu zase 100% fit a budu moct zase aktivně sportovat. Ještě jednou děkuji a doporučuji vás mezi kolegy sportovci!
25. únor 2020
5 Skvělé
Měla jsem přes rok potíže, se kterými si nikdo nevěděl rady. Byla jsem na rehabilitacích, které byly hrazené pojišťovnou a ty mi moje potíže spíše zhoršily, než by nějak pomohly, neurolog nic neřešil, předepsal jen léky. Díky doporučení na p. Pobiše a Manuální Medicínu jsem konečně po roce bez bolestí a bez léků. Nelituji vynaložených peněz ani času, dostala jsem se opravdu k tomu nejlepšímu. Recenze opravdu nelhaly. Vřele doporučuju!!!
20. únor 2020
5 Skvělé
20. únor 2020
5 Skvělé
17. únor 2020
3 Ok

Shrnutí recenzí

Hodnocení4.6 Skvělé (5)

O nás

Vítáme Vás na stránkách fyzioterapeutické praxe Manuální medicína. Náš fyzioterapeut Richard Maso Pobiš se zabývá diagnostikou potíží a odstranění jejich příčin. Náš tým se věnuje také zdravotním a sportovním masážím, Dornově metodě, pulzní magnetoterapii, termoterapii, balneologii a lokální kryoterapii. Pracujeme s přístroji na bázi rázové vlny a umíme kinesiotaping. Máme bohaté zkušenosti se sportovní fyzioterapií (např.HC Kometa Brno). Úzce spolupracujeme s lékaři z oborů fyzioterapie, neurologie, ortopedie, revmatologie i chirurgie. Dále pak se špičkovými osobními trenéry a výživovými poradci - Bezlepková Katka, protože víme, že prevence je krok k dlouhodobému úspěchu. Pod našima rukama prošli slavní sportovci, herci, lékaři a naše jméno znají stovky uzdravených pacientů po celé České republice. V současné době působíme především v Praze, Brně.

Otevírací hodiny

pondělí
Zavřeno
úterý
9:00 - 16:00
středa
9:00 - 16:00
čtvrtek
9:00 - 16:00
pátek
Zavřeno
sobota
Zavřeno
neděle
Zavřeno

Kontakty

+420777566190
Facebook
Web

Adresa

Libušina třída 19,
Brno - Kohoutovice
Trasa