Lekce rhytmio jsou naprosto skvělé, ale mrzí mě, že jdu do centra tance na Václaváku, těším se na Hanku a je tam většinou Klárka bez toho, aniž by někde byl oznámen záskok... Já vůbec, ale vůbec proti Klárce nic nemám, je to skvělá, sympatická žena, ale energeticky mi sedí Hanka a proto bych moc ocenila, kdyby bylo předem, klidně jenom na ig oznámeno, že záskok bude. :) Prosím, opravdu to neberte jako kritiku, ale jen malý tip na vylepšení. 😇
Anna
15. května 2025
4 Skvělé
Veronika
14. května 2025
5 Perfektní
Shrnutí recenzí
4.95 Perfektní(311)
Perfektní
298
Skvělé
10
Dobré
2
Horší
1
Hrozné
0
O nás
Prostřednictvím aktivit přinášíme radost a správný rytmus do Vašeho života.