Byla jsem na Rhytmio Dance Fitness poprvé a moc se mi to líbilo! Celá hodina měla úžasnou atmosféru, skvělou energii a pozitivní náladu. Instruktorka byla moc příjemná, všechno krásně vedla a motivovala. Cítila jsem se tam uvolněně a v pohodě, nikdo nikoho nesoudil, prostě radost z pohybu. Moc jsem si to užila a už se těším na příště!
Shrnutí recenzí
4.95 Perfektní(311)
Perfektní
298
Skvělé
10
Dobré
2
Horší
1
Hrozné
0
O nás
Prostřednictvím aktivit přinášíme radost a správný rytmus do Vašeho života.